• انتشار: ۱۵ جوزا ۱۴۰۰
  • ساعت: ۱۴:۴۰
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 59031
پرینت

رئیس جمهور: کسانی که با داکتران برخورد نادرست می کنند، تحت پیگرد عدلی و قضایی قرار می گیرند

در جلسه ای به ریاست رئیس جمهور غنی و هیات رهبری وزارت صحت عامه، در رابطه با مدیریت موج سوم کرونا و اقدامات آینده دولت در این خصوص، بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

رئیس جمهور غنی طی صحبتی، گفت هفت صد هزار دوز واکسین کرونا از چین در آیندۀ نزدیک می رسد و اقدامات لازم به خاطر فراهم کردن آکسیجن مورد نیاز از داخل و خارج، صورت گرفته است.

رئیس جمهور غنی با اشاره به بحران موج سوم کرونا، گفت در کنار وزارت صحت عامه، باید همه در مسئولیت پذیری شریک شویم و رهبری دولت برای بیشتر شدن هماهنگی و همکاری، هر وقت آمادۀ کمک است.

رئیس جمهور کشور، گفت دولت متعهد به حفاظت از حیثیت، عزت و وقار داکتران است و کسانی که با آنان برخورد نادرست کرده اند، مورد پیگرد عدلی و قضایی قرار می گیرند.

سرپرست وزارت صحت عامه از تطبیق هدفمند واکسین کرونا اطمینان داده گفت پلان منظم به خاطر تکمیل نمودن کمبود آکسیجن در شفاخانه ها ترتیب شده است و شماری از شفاخانه ها با سیستم مرکزی آکسیجن وصل شده و متباقی نیز وصل خواهند شد.

رئیس جمهور همین طور شماری از پیشنهادات وزارت صحت عامه و کمیته مربوطه کاری در رابطه به محدودیت های اجتماعی را تایید کرد و به والی کابل و شرکت انکشاف ملی برای آغاز کار پروژه ها به خاطر ایجاد فرصت های روزانه کاری، هدایات لازم را داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.