• انتشار: ۱۸ اسد ۱۴۰۰
  • ساعت: ۰۰:۵۷
  • سرویس: ورزشی
  • کدخبر: 61404
پرینت

رئیس جمهور غنی با کاروان ورزشی کشور اعزامی به بازی های المپیک توکیو دیدار کرد

رئیس جمهور غنی با کاروان ورزشی کشور اعزامی به بازی های المپیک توکیو دیدار و به گزارش کامل حضور ورزشکاران افغانستان در این رقابت ها گوش فرا داد.

رییس جمهور اشرف غنی، عصر روز یک شنبه در ارگ با مسئولان اداره ورزش و ورزشکارانی که در رقابت‌های المپیک توکیو اشتراک کرده بودند، دیدار و در مورد حضور کاروان ورزشی افغانستان در این رقابت مهم صحبت کرد.

در رقابت‌های المپیک توکیو که از تاریخ اول اسد آغاز و روز یک شنبه به پایان رسید، پنج ورزشکار از افغانستان در رشته های شنا، نشانه زنی، اتلتیک و تکواندو اشتراک کردند که هیچ دستاوردی نداشتند و بدون کسب مدال چندی قبل به کشور بازگشتند.

با این هم رییس جمهور محمد اشرف غنی، امروز در ارگ با این ورزشکاران و مسئولان اداره ورزش دیدار و مورد حضور کاروان ورزشی افغانستان در این رقابت مهم صحبت کرد.

در این دیدار که در قصر چهارچنار ارگ انجام شد و بانوی اول کشور نیز حضور داشت، داکتر حفیظ الله ولی رحیمی، رئیس عمومی تربیت بدنی و ورزش و رییس کمیته ملی المپیک گزارش مکمل از حضور بازیکنان افغانستان در بازی های المپیک توکیو ارائه نمود و پیشنهادات خود را به خاطر رشد همه جانبه ورزش با رئیس جمهور شریک ساخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.