• انتشار: ۱۱ میزان ۱۳۹۵
  • ساعت: ۱۳:۲۴
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 13882
پرینت

رئیس جمهور جلسه ای برای تامین امنیت دهه محرم با مقامات ارشد امنیتی برگزار کرد

محمد اشرف غنی رئیس جمهوری کشور در آستانه آغاز ایام عزاداری محرم، جلسه ای را با مقامات ارشد امنیتی کشور در خصوص تامین امنیت این ایام برگزار کرد.

این جلسه روز گذشته در ارگ ریاست جمهوری و با ریاست آقای غنی و با اشتراک، محمد سرور دانش معاون رئیس جمهور، جنرال قدم شاه شهیم رئیس ستاد مشترک ارتش، عبدالرحمان رحمان معین ارشد امنیتی وزارت امور داخله و معصوم استانکزی رئیس امنیت ملی کشور و شماری دیگر از مقامات کشور برگزار شد.

مقامات ارشد امنیتی کشور در این جلسه هر یک از آمادگی های نهادهای امنیتی شان برای برگزاری و تجلیل از مراسم دهه محرم به رئیس جمهوری گزارش دادند.

محمدسرور دانش گفت، نشست‌ های هماهنگی بیشتری در این زمینه با علما و برگزار کنند‌گان این مراسم دایر خواهد شد، تا تدابیر بهتر امنیتی گرفته ‌شود و این مراسم به ‌گونه درست آن انجام گردد.

آقای غنی در این جلسه از بخش امنیتی بخاطر اقدامات و اتخاذ تدابیر امنیتی برای تجلیل از دهه محرم قدردانی کرد و به وزارت‌ های حج و اوقاف، اطلاعات و فرهنگ، ارگان‌های امنیتی و شورای علما هدایت داد، تا در هماهنگی مشترک در راستای برگزاری بهتر مراسم دهه محرم تلاش کنند.

وی همچنین گفت “با شورای علمای اهل تسنن و تشیع و برگزارکنند‌گان مراسم دهه محرم دیدار خواهم کرد، و روی اتخاذ تدابیر و هماهنگی بهتر جهت تجلیل از مراسم دهه محرم با آنان صحبت و مشوره خواهم داشت.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.