امنیت و جرایم

رئیس ارتش طالبان از خلبانان نظام پیشین خواست به کشور بازگردند

قاری فصیح الدین فطرت رئیس ارتش طالبان امروز (دوشنبه ۱۵ قوس) در جریان مراسم معرفی «مولوی امان الدین منصور» به عنوان قوماندان جدید قوای هوایی افغانستان گفت که خلبانان نظام پیشین می توانند بدون هیچ گونه هراسی به کشور بازگردند و به مردم و کشورشان خدمت کنند.

وی گفت: «پیلوت ها و خدمه قوای هوایی کشور که در خارج بسر می برند می توانند دوباره به خانه و وظایف شان برگردند و در ساختن نظام و کشورشان سهم بگیرند، چون هیچ خطری متوجه آنان نیست و نیروهای امارت اسلامی از جان و مال مردم افغانستان حفاظت می کنند.»

در این مجلس همچنین قوماندان عمومی جدید قوای هوایی طالبان گفت: «قوای هوایی کشور با تعهد و اراده قاطع آماده خدمت گزاری به مردم و کشور است و پرسونلی که وظایف را ترک کرده اند آزادانه می توانند دوباره به وظایف خود برگردند.»

نوشته های مشابه

۵ دیدگاه

  1. حکومتی که به خواست وایراده مردم شکل نگیرد نه قابل قبول ملت ش است ونه دنیا به رسمیت معنا سنش

  2. من.میگویم.که.انسانهای.هم.چون.تریالی.طاهری.خبیس.خائن.دوذ.غارت.گر.دیوث.غلام.ونکر.امریکا.امروزحمایتش.ازامارت.سلامی.چی.فائددارد

  3. ازتمامی دوستان خاهش میکنم موازیب خودتان باشید دراین شرایط نجاد جان خود فرض است دمبال همچو مزخرفات نباشید اینها همش حرفهای توخالی قابیل اعتماد نیستن

  4. بسیارعالی پیام است محترم وبایدخلبانان سربازان تماماکامندان دولتی افغان مسلمان صادق باشندبخاطرخدمت به وطن برمیگردندبرگشتن شان یک مشت کوبنده درمقابل کفارجهان وآمرکا میباشد.جناب محترم فطرت صاحب موفق باشندبادوستان همسگرانتان.

  5. من میخواهم از افغانستان بروم شوم یک دقیقه هم نمیخواهم در افغانستان باشم طالب ها ما را اخطار داده ما نمیتوانیم از خانه بیرون شویم ما را کمک کنید….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا