اجتماعی

دو هزار بسته نوشابه و چهار صد کارتن بیسکویت تاریخ گذشته در کندز ضبط شد‌

احمد نور عمرزی مدیر عمومی صحت محیطی در ریاست صحت عامه کندز می گوید که در جریان چند هفته اخیر آنان موفق شدند که از گدام های مرکز شهر کندز در حدود ۲۰۰۰ بسته نوشابه های غیر الکولی و حدود ۴۰۰ کارتن بیسکویت تاریخ گذشته و بی کیفیت را جمع آوری و ضبط کنند.

آقای عمرزی از تسریع روند جمع آوری مواد خوراکی تاریخ گذشته، تقلبی و بی کیفیت خبر داده و می افزاید که این پروسه به سرعت ادامه دارد و قرار است بزودی مواد ضبط شده حریق و از بین برده شود.

مطابق به گفته های وی، این مواد بی کیفیت بصورت مخفیانه بفروش می رسید که با جمع آوری آن از تلفات انسانی نیز جلوگیری می گیرد.

در همین حال برخی از شهروندان شهر کندز می گویند که ریاست صحت عامه باید در راستای جمع آوری ادویه و مواد تاریخ مصرف گذشته و بی کیفیت در این ولایت اقدام جدی کند.

کریم الله یک تن از باشندگان شهر کندز گفت: «درحکومت پیشین این معضل وجود داشت اما در بدل پرداخت رشوه به نمایندگان صحت محیطی مخفیانه بفروش می رسید؛ اما حالا باید حکومت کنونی اقدامات جدی را به خرج دهد.»

این درحالیست که پیش از این نیز صدها تن ادویه تاریخ گذشته و مواد غذایی بی کیفیت از در ملتون ها و دواخانه های شهر کندز توسط این اداره جمع آوری و حریق شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا