• انتشار: 1 ژانویه 2021
  • ساعت: 16:48
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 52661
پرینت

دو داکتر ربوده شده در پروان از چنگ آدم ربایان آزاد شدند

وزارت امور داخله اعلام کرد دو داکتری که چندی پیش در ولایت پروان توسط آدم ربایان ربوده شده بودند، بدون پرداخت پول آزاد شدند.

وزارت امور داخله از رهایی دو داکتری که چندی قبل از سوی آدم ربایان ربوده شده بود، خبر می‌دهد.

طارق آرین سخن‌گوی وزارت امور داخله امروز (جمعه،۱۲ جدی) در پیامی در صفحه‌ٔ توییترش نگاشت این دو تن، از داکتران کلنیک ایمرجنسی سرصیاد ولسوالی بگرام ولایت پروان هستند و به همکاری خانواده‌های ‌‌شان از چنگ آدم ربایان آزاد شدند.

آقای آرین افزود آدم ربایان در بدل رهایی این دو داکتر مبلغ صد هزار دالر مطالبه کرده بودند اما بدون پرداخت مبلغ مذکور آزاد شدند.

وی می‌گوید این دو داکتر یکی عزیزالرحمن و دیگری حشمت‌الله نام دارد که از قریهٔ شوخی ولایت کاپیسا آزاد و به خانواده‌های شان تسلیم داده شدند.

از سویی‌هم نزدیکان این داکتران، می‌گویند آنها سه روز قبل از سوی آدم ربایان از شفاخانهٔ ایمرجنسی ولایت پروان ربوده شده بودند.

آنها می‌گویند با همکاری نیروهای امنیتی و قوماندانی ‌امنیهٔ ولسوالی بگرام توانستند این دو داکتر را از قریهٔ شوخی ولایت کاپیسا پیدا کنند.

نزدیکان این دو داکتر افزوده‌اند آدم ربایان قبل از رسیدن آنها به ساحه، فرار کرده‌ بودند.

این در حالی‌ست که چند روز قبل، در تاریخ ۹ جدی یک داکتر در ناحیهٔ ششم، منطقهٔ کارتهٔ امین شهر هرات، از سوی افراد مسلح ناشناس ترور شد و یک داکتر شفاخانهٔ حوزه‌ای ولایت بلخ به دلیل نامعلومی خودش را حلق‌آویز کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.