• انتشار: 4 سپتامبر 2018
  • ساعت: 15:56
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 29053
پرینت

در کابل ۶۱ تن به اتهام انجام جرایم جنایی بازداشت شدند

ریاست تحقیقات جنایی فرماندهی پولیس کابل اعلام کرد که از تاریخ ۶ الی ۱۲ سنبله ۱۳۹۷ به تعداد ۶۱ نفر را در قضایای گوناگون در این شهر بازداشت و به پنجه قانون سپرده شده اند .

این افراد به شمول یک خانم توسط نیروهای کشفی و استخباراتی به اتهام انجام جرایم مختلف جنایی از جمله قتل، سرقت های مسلحانه و حمل سلاح غیر قانونی بازداشت شده اند.

براساس معلومات ریاست تحقیقات جنایی کابل، اسامی بی بی لطیفه به مظنونیت مجروحیت منجر به قتل اسامی ذکریا از ساحه حوزه دوازدهم امنیتی پولیس بازداشت شده است. همچنین مرزا حسین مشهور به دیوانه جنگلی و عزیز الله به مظنونیت قتل اسامی محمد طاهر از ساحه حوزه هجدهم امنیتی پولیس، حیات مشهور به فقره و صفی به مظنونیت مجروحیت اسامی محمد هیکل از ساحه ولسوالی گلدره کابل بازداشت شده اند.

به همین ترتیب ذبیح الله به مظنونیت حمل سلاح غیر قانونی از ساحه حوزه هفتم امنیتی پولیس، وابل و بشیر احمد به مظنونیت قتل اسامی حمیدالله همراه با یک میل سلاح مکروف از ساحه حوزه دهم امنیتی پولیس، غلام جان و جمشید به مظنونیت مسبب برق گرفتگی منجر به فوت اسامی عبدالقدیر از ساحه حوزه هفدهم امنیتی پولیس بازداشت شده اند. گفتنی است آمار جرایم جنایی در سطح شهر کابل نسبت به گذشته افزایش یافته است و هر روز شهروان کابل شاهد چند رویداد جنایی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.