• انتشار: 26 فوریه 2018
  • ساعت: 16:07
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 26742
پرینت

در تخار سربازان پلیس یک نو عروس و برادر شوهرش را به قتل رساندند

سربازان پولیس در ولایت تخار یک نوعروس و برادر شوهرش را به قتل رسانده اند.

مسوولان پولیس تخار می‌گوید این نوعروس با برادر شوهرش در پی شلیک سربازان پولیس در شهر تالقان کشته شدند. در این رویداد، مادر شوهر این نوعروس زخمی شده است.

پولیس این ولایت گفته است، این دختر تازه عروسی شده همراه با خشو و برادر شوهرش شب گذشته سوار بر یک سه چرخه (ریکشا) بودند که هدف شلیک سربازان امنیتی قرار گرفته اند.

خلیل اسیر سخن‌گوی پولیس تخار به هشدار می‌گوید، این رویداد در ساحه حوزه سوم شهر تالقان رخ داده است. او می‌گوید، حدود ساعت یک شب گذشته، به پولیس حوزه سوم تخار گزارش می‌شود که جسد یک پسر جوان در قریه قزاق در کنار جاده افتادسه است و زمانی که پولیس به محل رویداد می‌رود و ساحه را در کنترل می‌گیرد، یک واسطه نقلیه سه چرخه (ریکشا) با سرعت بدون در نظر گرفتن هشدار پولیس می‌خواهد از جاده عبور کند.

آقای اسیر به هشدار می‌گوید:” راننده ریکشا به هشدار ایست پولیس اعتنا نکرده و با سرعت می‌خواست از محل دور شود. پولس به فکر این که احتمالن قاتل در همین ریکشا باشد به آنها شلیک می‌کند. در این ریکشا یک دختر نو عروس مریض که روز گذشته عروسی کرده بود و خشو و برادرشوهرش می‌خواستند او را به شفاخانه ببرند، همراه با برادر شوهرش کشته می‌شوند.”

پولیس تخار می‌گوید در پیوند به این رویداد چهار سرباز و یک افسر پولیس حوزه سوم تخار بازداشت شده و برای روشن شدن این رویداد، بررسی‌های آنها جریان دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.