• انتشار: 6 آگوست 2020
  • ساعت: 11:18
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 46682
پرینت

دروازه بان یوونتوس: رونالدو آماده خلق یک معجزه دیگر است

دروازه‌بان یوونتوس به نقش رونالدو در بازگشت سال گذشته یونتوس در بازی با اتلتیکو اشاره و اظهار کرد:«هت تریک دوباره رونالدو؟ هیچ کس به توانایی های این بازیکن شکی ندارد. او همیشه در لحظات تعیین کننده تفاوت خود را با دیگر بازیکنان نشان می دهد. رونالدو آماده است تا معجزه دیگری کند.»

دروازه‌بان یوونتوس به این باور است که فوق ستاره تیمش می‌تواند مثل سال گذشته در لیگ قهرمانان اروپا معجزه کند.

یوونتوس جمعه شب در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر لیون به دنبال جبران نتیجه و صعود به دور بعد است.

شاگردان ساری در دیدار رفت در فرانسه با یک گل شکست خورد. سال گذشته تیم تورینی توانست یک بازگشت فوق العاده داشته باشد و شکست ۲ بر صفر مقابل اتلتیکو مادرید را با درخشش کریستیانو رونالدو جبران کند. شزنی در وازه‌بان بانوی پیر در یک مصاحبه به دیدار برابر لیون اشاره کرده و گفته است:«تنها به این بازی فکر می کنیم. جو مشابهی مانند سال گذشته پیش از دیدار برابر اتلتیکو برقرار است. می توانیم دوباره نتیجه را جبران کنیم. »

دروازه‌بان یوونتوس به نقش رونالدو در این بازگشت اشاره و اظهار کرد:«هت تریک دوباره رونالدو؟ هیچ کس به توانایی های این بازیکن شکی ندارد. او همیشه در لحظات تعیین کننده تفاوت خود را با دیگر بازیکنان نشان می دهد. رونالدو آماده است تا معجزه دیگری کند.»

او در ادامه همچنان در خصوص این دیدار اظهار داشت:«لیون از لحاظ فیزیکی به نظر می رسد روی فرم است. آن ها هم آماده این دیدار هستند. باید دید که چه تیمی به یک چهارم صعود می کند. بدون هواداران بازی کردن سخت است. باید انرژی لازم را برای جبران نتیجه پیدا کنیم.

شرنی در پایان صحبت‌هایش بیان داشت:«نمی دانم تیم های اروپایی در چه شرایطی در این بازی ها حاضر می شوند. شانس اول وجود ندارد. باید هواداران مان را خوشحال کنیم. برای هدف مهمی بازی خواهیم کرد. پیدا کردن انگیزه کار سختی نیست. همه ما هدفمند هستیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.