• انتشار: 3 فوریه 2021
  • ساعت: 16:35
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 54065
پرینت

دبیرکل حزب رفاه ملی: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره) موجب بیداری مسلمانان جهان شد

جعفری تأکید کرد: انقلاب اسلامی ایران با شعار حمایت از مستضعفان و محرومان پیش برده شد و انقلابی بی بدیلی بود که توانست به طور واقعی مستضعفان جهان را بیدار کند.

دبیرکل حزب رفاه ملی افغانستان گفت: اقتدار و عظمت امروز ایران از برکت انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی «ره» است که با دستاوردها و پیشرفت ها، استعمارگران را به هراس انداخته و با انواع توطئه‌ها و دسیسه چینی می خواهند مانع موفقیت های روزافزون شوند که نخواهند توانست.

«محمدحسن جعفری» گفت انقلاب اسلامی ایران مظهر اراده و خواست مردم ایران بود که در سال ۱۳۵۷ به رهبری حضرت امام خمینی «ره» رخ داد و در واقع انقلاب اسلامی ایران موجب آغاز بیداری تمام مسلمانان جهان گردید.

این سیاستمدار افزود: بعد فرهنگی و اثرات اجتماعی این انقلاب به حدی تأثیرگذار بود که امروز باعث بیداری گسترده و وسیع در سطح جهان شده و در بعد دیپلماسی و سیاسی نیز توانسته است آمریکا را در سطح جهان منزوی سازد.

جعفری تأکید کرد: انقلاب اسلامی ایران با شعار حمایت از مستضعفان و محرومان پیش برده شد و انقلابی بی بدیلی بود که توانست به طور واقعی مستضعفان جهان را بیدار کند.

وی گفت: انقلاب اسلامی ایران دستاوردی بزرگ و بی بدیل برای دولت و ملت ایران داشت و با سرنگون ساختن دولت شاهنشاهی، اعتبار و اقتدار آمریکا را نیز با خاک یکسان کرد.

این کارشناس مسائل سیاسی اضافه کرد: دستاوردهای انقلاب ایران در بخش های علمی، دانشگاهی، فرهنگی، اقتصادی، دانش هسته‌ای، پزشکی، صنعتی و اجتماعی چشمگیر است و امروز ایران از برکت همین انقلاب از جمله کشورهای مطرح جهان شناخته می‌شود. به همین دلیل شمار زیادی از کشورهای جهان و منطقه تحمل این پیشرفت ها را ندارند و هر روز علیه آنها توطئه می‌کنند.

جعفری به خبرگزاری ایرنا گفت: امروز اقتدار و عظمت ایران در جهان غیرقابل انکار شده و استقلال واقعی را مقابل جهانیان به نمایش گذاشته است. غرب بویژه آمریکا امروز با عناد و دشمنی با دستاوردهای انقلاب می خواهند جلو پیشرفت های آن را بگیرند که هرگز موفق نخواهند شد.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران هیمنه غرب را شکست و موجب انزوای آمریکا شد.

محمدحسن جعفری تاکید کرد: ایران اسلامی امروزه با رهبری خردمندانه مقام معظم رهبری در مسیر پیشرفت و ترقی قرار گرفته و هیچ کسی نمی تواند مانع آن شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.