• انتشار: ۱۳ عقرب ۱۴۰۰
  • ساعت: ۱۳:۲۴
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 67201
پرینت

داوود­زی گرفتن بیش از یک میلیون دالر هدیه از سفیر قطر را تکذیب کرد

محمد عمر داوودزی خبرهای منتشر شده مبنی بر گرفتن بیش از یک میلیون دالر به عنوان هدیه از سوی سفیر قطر در کابل را بی اساس خواند.

لازم به ذکر است که روز گذشته تصویری از یک مکتوب در فضای اجتماعی و رسانه ها منتشر شد که در آن، گویا محمد عمر داوود­زی نماینده خاص محمد اشرف غنی رئیس جمهور فراری افغانستان، مبلغ یک میلیون و سه صد هزار دالر را به عنوان هدیه از سوی سفیر قطر مقیم کابل دریافت کرده است.

آقای داوود­زی اما امروز پنجشنبه (۱۳ عقرب) در صفحه اجتماعی اش این خبرها را بی اساس و مکتوب منتشر شده را جعلی خواند.

او گفته نمی خواسته که در فضای مجازی به رد این اتهام ها بپردازد، اما در نهایت با درخواست یک تن از تن رفیقان خود تصمیم به رد این اتهامات در فضای مجازی گرفته است.

وی افزوده که او در دولت پیشین همواره با سفیر قطر مقیم کابل و دیگرای سفرای خارجی دیدارهایی داشته اما هیچ گاه چنین معامله پنهانی صورت نگرفته است، و مکتوب منتشر شده به همراه امضای او در آن مکتوب کاملا جعلی است.

داوودزی می گوید که اما سوال اصلی این است که چه کسی این مکتوب جعلی را ساخته و منتشر کرده است؟ «شاید جواب در مصاحبه اخیر من با تلویزیون شمشاد باشد.»

وی افزود: «در آن مصاحبه من صراحتا مخالفت خود را با مقاومت و جنگ اعلام کردم و همچنان بر آن موضع هستم. و دیگر این که در آن مصاحبه من به یک مقام نیمه دولتی اشاره کردم که جنگ طلب و مخالف هر گونه صلح بود.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.