• انتشار: ۲۳ عقرب ۱۴۰۰
  • ساعت: ۰۰:۵۵
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 67996
پرینت

خانمی که آمر جنایی طالبان را متهم به آزار جنسی کرده بود بازداشت شد

طالبان یک فایل تصویری منتشر کرده که در آن خانمی که دو روز پیش در شهر کابل یک مقام پولیس طالبان را متهم به آزار جنسی کرده بود، اعتراف می کند که به تحریک یک خانم دیگر این کار را کرده است.

در فایل تصویری دیده می شود که یک زن و شوهر در مقابل یک پولیس زن امارت اسلامی طالبان نشسته اند و اعتراف می کنند در ویدیویی که دو روز پیش مولوی «محمد اسحاق» آمر جنایی حوزه یازدهم پولیس کابل را متهم به آزار جنسی و لت و کوب کرده بودند، کاملا ساختگی بوده است.

این خانم می گوید که با همسر خود مشاجره داشته و در واقع شوهرش او را لت و کوب کرده بود؛ اما پس از آنکه پیش یک دوست خود می رود، دوست این خانم به وی پیشنهاد می دهد که با آثار لت و کوب روی بدن یک فایل تصویری تهیه کند و بگوید که از سوی طالبان مورد آزار و اذیت قرار گرفته تا از این رو بتواند پرونده ای برای درخواست پناهندگی به یک کشور خارجی درست کند.

این خانم افزود که فکر نمی کرده که این فایل تصویری اش این چنین در میان شبکه های اجتماعی باز نشر گردد.

همچنین دوست این خانم که ظاهرا در بازداشت نیروهای امارت اسلامی طالبان قرار دارد نیز در ویدیوی منتشر شده از سوی طالبان اعتراف می کند و درخواست بخشش می کند.

لازم به ذکر است که دو روز پیش یک فایل تصویری از یک خانم با صورتی پوشیده در شبکه های اجتماعی بسیار باز نشر شد که در آن او ادعا کرده بود توسط مولوی محمد اسحاق آمر جنایی حوزه یازدهم پولیس شهر کابل به اتهام داشتن سلاح و ارتباط با جبهه مقاومت ملی افغانستان مورد آزار و اذیت جنسی و لت و کوب قرار گرفته است.

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.

  1. ایران ایرانی در تاریخ ۲۹ عقرب ۱۴۰۰:

    کاملا مشخصه که این دختر آن دختر تجاوز دیده نیست دروغگوها اسمتون رو گذاشتین رها ولی آخر تحجرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.