• انتشار: ۱ جوزا ۱۳۹۶
  • ساعت: ۱۶:۰۷
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 21021
پرینت

حمل و نقل زائران خانه خدا به شرکت آریانا سپرده شد/ حدود ۳۰ میلیون دالر هزینه انتقال زائران

وزارت حج و اوقاف قرارداد حمل و نقل ۳۰ هزار زائر خانه خدا را با شرکت دولتی آریانا منعقد کرد.

داعی الحق عابد، معین مالی و اداری وزارت حج و اوقاف امروز دوشنبه هنگام عقد قرارداد گفت که پس از اعلان داوطلبی و سهم گیری شرکت های هوایی، کام ایر، صافی ایرویز، آریانا؛ شرکت آریانا موفق به کست دواطلبی شد.

بر اساس گفته های معین مالی و اداری وزارت حج و اوقاف قرار است شرکت آریانا هر زائر را با هزینه ی ۹۵۰ دالر به عربستان انتقال دهد.

قیمت تیکت رفت و برگشت برای هر زائر ۳۰ دالر نسبت به سال پیش کمتر است، ارزش این قرار حدود ۲۹ میلیون دالر گفته شد.

معین وزارت حج، همچنان از آریانا به خاطر کم کردن قیمت تکت برای هر زائر به مبلغ ۳۰ دالر تشکری کرد و تفاوت این تخفیف را حدود یک ملیون دالر دانست.

درین مراسم رییس شرکت آریانا نیز از آماده گی های این شرکت یاد آوری کرد و افزود که دادن حج به آریانا یک امتیاز نیست، بل یک مسوولیت است.

وی اظهار امیدواری کرد که آریانا بتواند با ۲ بال طیاره ایربس ۳۱۰ خویش بخش بزرگی از انتقالات را از داشته های خودی و یک بخش دیگر را با کرایه گرفتن یک یا دو طیاره مناسب، انتقالات حجاج محترم را به موفقیت برساند.

وی برای رفع نگرانی ها از بابت کرایه گیری طیارات که قبلن اطلاعاتی از دستبرد به رسانه ها درز کرده بود، خاطر نشان ساخت که این بار کرایه گیری طیارات با اشتراک نمایندگان با صلاحیت اعضای هیت مدیره آریانا عملی خواهد شد و مطمیناً که بهترین قیمت و بهترین خدمات تخنیکی از معیارات قابل پذیرش برای این هیئت خواهد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.