• انتشار: ۷ جدی ۱۳۹۵
  • ساعت: ۱۵:۵۲
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 16808
پرینت

حدود ۵۰ میل سلاح به پروسه دایاک تحویل داده شد

وزارت امور داخله می گوید که ۴۹ میل سلاح گوناگون توسط مسئولان ریاست مبارزه با تروریزم وزارت امور داخله، به پروسه دایاک تسلیم داده شد.

سید افندی بابازی مدیر عمومی دایاک ریاست عمومی مبارزه با تروریزم وزارت امور داخله، امروز سه شنبه در مراسم تسلیم دهی سلاح های یاد شده گفت که سلاح های متذکره شامل یک میل دهشکه، ۲۸ میل کلاشینکوف و ۲۰ میل تفنگچه کمری می شود که در طی دو ماه گذشته از نواهی مختلف ولایت کابل به دست آمده است.

مدیر عمومی دایاک ریاست عمومی مبارزه با تروریزم وزارت امور داخله، تصریح کرد که سه فیر میزاییل، ۲۰ فیر مرمی راکت انداز و یک عدد باطری که هراس افگنان از آن درحملات تروریستی استفاده می کردند نیز از طرف ریاست عمومی مبارزه با تروریزم وزارت امور داخله، کشف و ضبط شده بود که بعد ازطی مراحل قانونی به پروسه دایاک وزارت دفاع ملی تسلیم داده شد.

در همین حال غلام فاروق پروانی رییس جمع آوری سلاح زون مرکزی وزارت دفاع ملی، تلاش و زحمات نیروی پولیس مبارزه با تروریزم وزارت امور داخله، را مورد ستایش قرار داد و گفت که تسلیم دهی سلاح های یاد شده به پروسه دایاک وزارت دفاع ملی یکی از دست آورد های بزرگیست که در دوماه اخیر در کابل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.