• انتشار: 10 فوریه 2016
  • ساعت: 16:07
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 7120
پرینت

جنگجویان پاکستانی داعش در پکتیکا دیده شدند

مقام های محلی ولایت پکتیکا به نقل از باشندگان محل می گویند که از چندی بدین سو، جنگجویان پاکستانی با پرچم های سیاه داعش در ولسوالی های گومل و ورممی دیده شده اند.

نعمت الله بابری معاون شورای ولایتی پکتیکا گفت: “سه یا چهار روز می شود که مردم ولسوالی های گومل و ورممی می گویند، جنگجویان پاکستانی با پرچم سیاه در این محل ها دیده شده اند.

صالح محمد صالح عضو مجلس نمایندگان نیز می گوید، گروه داعش در حال سرباز گیری در پکتیکا است و باید هر چه زودتر جلو آن گرفته شود.

به نقل از رادیوی آزادی، فرمانده پولیس ولایت پکتیکا حضور گروه تروریستی داعش را رد می کند و نگرانی در این مورد را بیجا می داند.

زرور زاهد، فرمانده پولیس پکتیکا گفته، اسناد و شواهدی وجود ندارد که نشان دهنده فعالیت داعش در این ولایت باشد، ”تا حال نزد ما ثبوت و شواهدی در این باره وجود ندارد که گروه داعش در این ولایت فعالیت اش را اغاز کرده باشد.

آقای زاهد همچنین گفته است، این را هم رد نمی کنم که گروه های تروریستی مانند طالبان و دیگر جنایت کاران به بخش هایی حمله می کنند؛ اما ما در تعقیب شان هستیم و به انان اجازه نخواهیم داد. “

پیش از این حضور گروه تروریستی داعش در برخی از ولسوالی های غزنی، هلمند و فراه ذکر شده بود که نیروهای امنیتی  آنان را قبل از اینکه فعالیت شان گسترده شود، نابوده کرده بودند.

اما در مناطقی از ولایت ننگرهار گروه تروریستی داعش هنوز فعالیت دارد و نیروهای امنیتی همه روزه تعدادی از آنان را می کشند ولی باز هم این گروه تروریستی فعالیت های خود را ادامه می دهد.

 

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.