• انتشار: 17 آگوست 2016
  • ساعت: 17:29
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 12404
پرینت

جنرال جرات از فرماندهان جهادی، شش پولیس را در کابل لت و کوب و خلع سلاح کرد

جنرال جرات، از فرماندهان جهادی بر اثر یک سوء تفاهم پنج سرباز پولیس و یک مافوق آنان را در محدود ناحیه پانزدهم شهر کابل لت و کوب کرد.

سمنوال نیاز محمد، فرمانده تولی مربوط به حوزه پانزدهم شهر کابل امروز بعد از لت و کوب شدن به رسانه ها گفت که جنرال جرات با محافظانش ۶ منسوب پولیس با شمول خودش را لت و کوب کرده است و یک قبضه تفنگچه و دو میل کلاشینکوف را نیز با خود برده است.

این مامور پولیس می گوید که با کمال احترام از جنرال جرات خواستم که محافظانش حق ورود با سلاح به داخل هوتل را ندارند اما به یکبارگی وی سیلی محکمی به صورت من زد و به محافظانش دستور داد مرا لت و کوب کنند.

این سرباز پولیس با سر و لباس خونی در حالی که علایم کوفتگی و شکستگی نیز بر سر و صورتش مشخص بود، گفت: با آن هم از پیش محافظان و جنرال جرات فرار کردم ولی وی باز هم دنبال من امدند و من را لت و کوب کردند.

او افزود که سربازانی که برای میانجیگری هم به میان امده بودند نیز لت و کوب شدند. سربازی دیگر نیز سرش شکسته بود و لباس خونی بر تن داشت.

این سربازان با نشان دادن حدود ۱۰۰ پوکه/پوچک مرمی گفتند که محافظان جنرال جرات نیز به روی آنان آتش گشودند و فیرهای هوایی کردند.

این اولین باری نیست که ماموران و سربازان پولیس توسط افراد زورمند و فرماندهان جهادی لت و کوب می شوند، قبل از این نیز محافظان ملا تره خیل، نماینده مجلس، سربازی را به شدت لت و کوب کرده بودند.

از سوی دیگر وزارت امور داخله نیز در این مورد واکنش صریحی نشان نداده است و هیچ کدام از این متخلفان به جزای اعمالشان نرسیده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.