• انتشار: 10 می 2021
  • ساعت: 17:12
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 57963
پرینت

جلسه مشورتی معاون دوم رئیس جمهور با مسئولین حوزه های ۱۳، ۶ و ۱۸ امنیتی پولیس برگزار شد

جلسه مشورتی استاد سرور دانش معاون دوم ئیس جمهوری اسلامی افغانستان با نمایندگان مردم، وکلای گذر و آمرین حوزه‌های امنیتی پولیس غرب کابل در پیوند به هدایت رئیس جمهور برای تهیه یک طرح جامع امنیتی برای تامین امنیت مناطق غرب کابل، بعد از ظهر امروز برگزار شد.

در این جلسه، نظرات و دیدگاه های نمایندگان مردم و مسئولین امنیتی راجع به چگونگی تامین امنیت عمومی مناطق و نواحی مختلف غرب کابل مورد بررسی قرار گرفت.

آمرین حوزه های ۶، ۱۳ و ۱۸ امنیتی پولیس، معاون شهری ریاست امنیت ملی کابل، مسئولین نواحی و وکلای گذر راجع به مسایل امنیتی غرب کابل معلومات لازم را ارائه کردند و پیشنهادات شان را برای تامین امنیت این مناطق با معاون دوم رییس جمهور در میان گذاشتند.

استاد سرور دانش معاون دوم رییس جمهور ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مکتب سیدالشهدا، به همکاری متقابل مردم و نیروهای امنیتی برای تامین امنیت این مناطق تاکید کرد.

معاون رییس جمهور افزود که هدف از این جلسات مشورتی دریافت مستقیم نظرات مردم، شخصیت های مردمی و با تجربه در مسایل امنیتی و دیدگاه های مسئولین نواحی و حوزات امنیتی غرب کابل برای تهیه یک طرح جامع امنیتی است.

استاد دانش در این جلسه مشورتی بر تشکیل مجموعه مردمی برای همکاری با نیروهای امنیتی و همچنین نقش برجسته مردم در تامین امنیت عمومی مناطق غرب کابل تاکید کرد.

قابل ذکر است که جلسات مشورتی با نمایندگان مردم برای تهیه یک طرح جامع امنیتی ادامه دارد و پس از دریافت و تنظیم دیدگاه های مردم و نهادهای امنیتی برای تطبیق به مراجع امنیتی سپرده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.