امنیت و جرایم

جلسه سرقوماندانی اعلی برای تامین امنیت روز عاشورا برگزار شد

دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری با انتشار خبرنامه ای نوشته است که جلسه سرقوماندانی اعلی قوای مسلح کشور امروز (شنبه) به ریاست محمد اشرف غنی رئیس جمهوری کشور در ارگ برگزار شد.

در آغاز این جلسه، با توجه به تدابیر امنیتی همه جانبه بخاطر برگزاری مراسم عاشورا، به منظور تامین امنیت مساجد و تکایا در کابل و ولایات کشور، به ارگان های امنیتی هدایات لازم صادر گردید.

سپس مسئولین وزارت امور داخله و ریاست عمومی امنیت ملی، گزارش شان را در مورد بررسی های اولیه در خصوص حمله تروریستی بر میدان هوایی بین المللی حامد کرزی و حمله تروریستی روز گذشته بر نمازگزاران در حسینیۀ قلعه فتح الله شهر کابل، ارائه کردند.

بر بنیاد خبرنامه، جلسه پس از بحث های همه جانبه برای بررسی بیشتر چگونگی وقوع رویدادهای تروریستی متذکره، به مسئولین مربوطه هدایت لازم را صادر کرد.

به همین ترتیب جلسه سرقوماندانی اعلی قوای مسلح، وضعیت عمومی امنیتی کشور بخصوص ولایات فاریاب، جوزجان، بغلان، کابل، لوگر، غزنی، ارزگان، زابل، کندهار و فراه را مورد بررسی قرار داد و ضمن قدردانی از نیروهای امنیتی و دفاعی کشور، به مسئولین ارگان های امنیتی و دفاعی برای بهبود وضعیت امنیتی ولایات متذکره، هدایات لازم را صادر کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا