• انتشار: 30 مارس 2016
  • ساعت: 18:58
  • سرویس: فرهنگی هنری
  • کدخبر: 8448
پرینت

جشن فرهنگی و هنری گل بادام در ولایت دایکندی برگزار شد

ششمین دور جشن فرهنگی و هنری «گل بادام» روز گذشته سه شنبه ۱۱ حمل/فروردین با حضور مقامات محلی و چهره های فرهنگی و هنری ولایت دایکندی برگزار شد.

در این جشن فرهنگی و هنری حبیب الله راد منش سرپرست و معاون ولایت دایکندی، فرمانده پولیس، معاونین ریاست امنیت ملی، فرمانده مرکز هماهنگی رئیسان دوایر دولتی، رسانه های محلی و ملی، مهمانان، هنرمندان، شاعران، فرهنگیان و هزاران تن از مردم این ولایت در شهر نیلی مرکز ولایت دایکندی حضور داشتند.

جشن فرهنگی و هنری گل بادام

گفتنی است که جشن فرهنگی و هنری گل بادام، همه ساله در آغاز سال نو هجری شمسی در زمان گل بادام در ولایت دایکندی برگزار می گردد.

حبیب الله راد منش سرپرست و معاون ولایت دایکندی، جشن فرهنگی و هنری گل بادام را جهت معرفی محصولات بادام ولایت دایکندی به بازارهای کشورهای خارجی و مردمان سایر ولایات افغانستان به منظور رشد اقتصادی مردم این ولایت ارزنده و با اهمیت عنوان کردند.

آقای راد منش از مردم ولایت دایکندی تقاضا کرد جشن فرهنگی و هنری گل بادام را بعد از این با محوریت مردم، جامعه مدنی و رسانه ها برگزار نمایند.

اداره ولایت دایکندی، برگزاری جشن فرهنگی و هنری گل بادام را به مردم واگذار کرد تا از این پس مردم در جهت برگزاری این جشن مهم فرهنگی و هنری پیش قدم باشند.

معاون ولایت برای دهقانان و مردم این ولایت تأکید کرد که به منظور رشد اقتصادی و توسعه ی بادام اصلاح شده تلاش نمایند.

در این جشن فرهنگی و هنری گل بادام، هنرمندان، شاعران و ورزشکاران هر یک هنر و استعدادهایشان را به نمایش گذاشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.