• انتشار: 23 اکتبر 2019
  • ساعت: 11:10
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 38939
پرینت
در شب پنجم لیگ قهرمانان اروپا

تیم های مدعی حریفان خود را شکست دادند

شب پنجم از دور رفت مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا با برتری تیم های تاتنهام، منچسترسیتی، رئال مادرید و بایرن مونیخ پیگیری شد.

در گروه اول مسابقات تیم فوتبال رئال مادرید با تک گلی که تونی کروس در دقیقه ۱۸ به ثمر رساند موفق به شکست تیم فوتبال گالاتاسارای ترکیه شد.

در دیگر دیدار این گروه پاریسن جرمن در بلژیک موفق شد با هتریک امباپه و دبل ایکاردی با نتیجه قاطعانه ۵ بر ۰ کلاب بروژ این کشور را شکست دهد.

به این ترتیب در جدول گروه پی اس جی با ۹ امتیاز صدرنشین ماند. رئال با ۴ امتیاز به رده دوم جدول صعود کرد. بروژ با دو امتیاز تیم سوم و گالاتاسارای نیز با یک امتیاز در قعر جدول است.

در گروه دوم رقابت ها تیم فوتبال بایرن مونیخ در یونان به مصاف المپیاکوس این کشور رفت که در پایان در دیداری سخت موفق شد این تیم را سه بر دو شکست دهد.

در دیگر بازی این گروه نیز تیم فوتبال تاتنهام در لندن میزبان ستاره سرخ بلگراد بود که شاگردان پوچتیو موفق شدند با نتیجه قاطعانه ۵ بر صفر حریفشان را شکست دهند و سرانجام نخستین سه امتیاز این رقابت ها را به دست بیاورند.

به این ترتیب در گروه دوم رقابت ها بایرن مونیخ ۹ امتیازی شد. تاتنهام با ۴ امتیاز به رده دوم رسید و تیم های ستاره سرخ و المپیاکوس نیز در رده های بعدی هستند.

در گروه سوم مسابقات تیم فوتال منچسرسیتی در خانه موفق به شکست نماینده سخت کوش ایتالیا، آتالانتا شد.

شاگردان پپ که ابتدا یک بر صفر عقب افتادند در ادامه موفق شدند با حساب ۵ بر ۱ حریف خود را شکست دهند.در دیگر دیدار این گروه نیز دو تیم شاختار اکراین و دیناموزاگرب کرواسی نیز به تساوی دو بر دو رضایت دادند.

در این گروه نیز تیم فوتبال من سیتی با ۹ امتیاز صدرنشین ماند.

دیناموزاگرب و شاختار با ۴ امتیاز دوم و سوم هستند و آتالانتا نیز بدون امتیاز قعر نشین است.

در گروه چهارم نیز در اولین مسابقه اتلتلکومادرید با تک گل موراتا موفق به شکست لورکوزن آلمان شد.

و در دیگر دیدار نیز تیم فوتبال یوونتوس با درخشش دیبالا موفق به شکست لوکوتیو مسکو روسیه شد.

یوونتوس در شبی که ابتدا عقب افتاد ولی با درخشش و دبل دیبالا موفق به شکست حریفش شد و به صدرنشینی ادامه داد.

در این گروه نیز یوونتوس با هفت امتیاز صدرنشین ماند. اتلتیکومادرید با همین تعداد امتیاز دوم است. لوکوموتیو با سه امتیاز سوم و تیم فوتبال لورکوزن بدون امتیاز آخر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.