ورزشی

تیم های فرانسه، آلمان، بلجیم به دور یک چهارم نهایی یورو راه یافتند

دیدار حساس دو تیم فرانسه و جمهوری ایرلند در مرحله یک هشتم نهایی در ساعت ۵:۳۰ دقیقه بعد از ظهر روز گذشته برگزار شد.

فرانسه- ایرلند

در این دیدار ایرلندی ها در محوطه جریمه در دقیقه ۲ صاحب یک ضربه پنالتی شد و روبی برادی این پنالتی را وارد دروازه فرانسه کرد تا ایرلند یک بر صفر از حریفش پیش بیافتد.

پس از این گل فرانسوی ها با تمام قدرت بر روی دروازه ایرلند حمله می کردند تا بتوانند گل تساوی را به ثمر برساند، اما سرانجام این بازی در نیمه اول با پیروزی یک بر صفر ایرلند به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم تیم ملی فرانسه از حملات بر روی دروازه ایرلند دست نکشید و میزبان در دقیقه ۵۸ توسط گریزمان گل تساوی خروس ها را به ثمر رساند و بازی یک بر یک مساوی شد.

فرانسه که در این بازی ها از امتیاز میزبانی برخوردار است به حملات خود ادامه داد، و گریز مان در دقیقه ۶۱ گل دوم خود و تیمش را زد و بازی یک صفر باخته را تبدیل به ۲ – ۱ کرد.

فرانسه پس از کسب این پیروزی ارزشمند به یک چهارم نهایی این رقابت ها صعود کرد و در این مرحله با برنده دیدار ایسلند و انگلیس بازی خواهد کرد.

آلمان – اسلواکی

در دیگر بازی های شب گذشته یورو تیم های آلمان و اسلواکی به میدان رفتند و جرمن ها ۳ بر ۰ حریف خود را شکست داد و راهی یک چهارم نهای یورو ۲۰۱۶ شدند.

تیم ملی آلمان از همان ابتدای بازی قدرت خود را به حریف نشان داد و در دقیقه ۸ ژرومه بواتنگ دروازه اسلواکی را گشود تا آلمان خیلی زود از حریف خود پیشی بگیرد.

در دقیقه ۴۳ بازی جولیان دراکسر، ماریو گومز را صاحب موقعیت کرد و این مهاجم کهنه کار هم راهی جز باز کردن دروازه اسلواکی نداشت و بدین ترتیب گل دوم شاگردان یواخیم لو به ثبت رسید.

گل سوم آلمان را نیز در دقیقه ۶۳ جولیان دراکسر به ثمر رساند و این بازی ۳ بر ۰ به نفع جرمن ها به پاین رسید.

آلمان ها در این دیدار یک پنالتی را نیز در دقیقه ۱۴ بازی توسط مسعود اوزیل هدر داد.

تیم ملی آلمان با این پیروزی به دور یک چهارم رفت و در این مرحله باید به مصاف برنده دیدار ایتالیا و اسپانیا برود. دیدار این دو تیم فردا برگزار می شود.

بلژیک – هنگری

سه دیدار در این رقابت ها روز یکشنبه برگزار شد که در آخرین بازی تیم ملی بلجیم به مصاف هنگری رفت و در پایان موفق شد با نتیجه سنگین چهار بر صفر به پیروزی برسد.

همانطور که انتظار میرفت بلجیم بازی را با حملات شدید آغاز کرد و هر دو تیم بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشتند.

گل های تیم ملی بلجیم در این دیدار را آلدرویرلد در دقیقه ۱۰، باتشوای در دقیقه ۷۸، ادن هازارد در دقیقه ۷۹ و کاراسکو نیز در دقیقه ۹۰ گلزنی کردند.

تیم ملی بلجیم با برد در برابر هنگری به مرحله یک چهارم پایانی رسید و در این مرحله باید جمعه ۱۱ سرطان به مصاف تیم ملی ولز برود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا