• انتشار: ۲ سرطان ۱۴۰۰
  • ساعت: ۱۲:۳۳
  • سرویس: ورزشی
  • کدخبر: 59744
پرینت

تیم های صعود کننده به دور بعدی یورو ۲۰۲۰ و جدول بازی های باقیمانده

تیم‌های ملی ایتالیا، ولز، سوئیس، بلجیم، دانمارک، هالند، اتریش، جمهوری چک، انگلستان، سویدن، فرانسه و کرواسیا کشورهایی هستند که جواز حضور به دور بعد این بازی‌ها را کسب کرده‌اند.

هنوز بازی‌های دور گروهی یورو پایان نیافته اما ۸ تیم صعود شان را به دور بعدی قطعی ساختند.

در حالی‌که هنوز چهار بازی از دور گروهی یورو ۲۰۲۰ باقی مانده اما تا کنون ۱۲ تیم صعود شان به دور بعدی را قطعی ساخته‌اند که یا به عنوان تیم اول و یا هم به عنوان تیم دوم راهی دور بعد شده‌اند.

تیم‌های ملی ایتالیا، ولز، سوئیس، بلجیم، دانمارک، هالند، اتریش، جمهوری چک، انگلستان، سویدن، فرانسه و کرواسیا کشورهایی هستند که جواز حضور به دور بعد این بازی‌ها را کسب کرده‌اند.

اما در این بین صعود تیم‌هایی به عنوان تیم‌های برتر رده سومی مشخص نیست و تیم ملی فرانسه نیز برای صدرنشینی گروه F امشب جدال می‌کند.

قرار است امشب ۴ بازی دیگر از گروه‌های E و F با هم دیدار کنند که حساس‌ترین بازی را پرتگال (مدافع عنوان قهرمانی) و فرانسه (نائب قهرمان یورو ۲۰۱۶ و قهرمان جهان ۲۰۱۸) برابر هم برگزار می‌کنند.

بازی‌های امشب گروه E به صورت همزمان یورو ۲۰۲۰:

سویدن – پولند | ساعت ۲۰:۳۰ به وقت کابل

اسلواکیا – اسپانیا | ساعت ۲۰:۳۰ به وقت کابل

بازی‌های امشب گروه F به صورت همزمان یورو ۲۰۲۰:

پرتگال – فرانسه | ساعت ۲۳:۳۰ به وقت کابل

از چهار دیدار بالا، سویدن برای قطعی کردن جایگاه خود در صدر جدول تلاش می‌کند اما مهم‌ترین دیدار این گروه را امشب اسپانیا برابر اسلواکیا انجام خواهد داد زیرا شاگردان انریکه در صورت برتری در این دیدار، می‌توانند راهی دور بعد شوند اما اسلواکیا برای صعود تاریخی‌اش، کم نخواهد گذاشت.

در سوی مقابل، دو بازی همزمان از گروه F نیز جذاب خواهد بود زیرا فرانسه برای صدرنشینی و انتقام از پرتگال تلاش خواهد کرد در حالی‌که یاران رونالدو به عنوان مدافع عنوان قهرمانی نمی‌خواهد خیلی زود با یورو خداحافظی کنند. همچنان دیدار مجارستان و آلمان ضمن یک بازی ورزشی، جنگ سیاسی نیز خواهد بود که حتی پای یوفا را به میان کشیده است. حالا آلمان برای برتری و صعود به عنوان تیم دوم یا اول به دور بعد تمام توان‌اش را در زمین خواهد گذاشت.

گروه بندی بازی‌ها تا کنون:

گروه A:

۱٫ ایتالیا | ۳ بازی | ۹ امتیاز کامل (صعود)

۲٫ ولز | ۳ بازی | ۴ امتیاز (صعود)

۳٫ سوئیس | ۳ بازی | ۴ امتیاز (صعود)

۴٫ ترکیه | ۳ بازی | ۰ امتیاز (حذف)

گروه B:

۱٫ بلجیم | ۳ بازی | ۹ امتیاز کامل (صعود)

۲٫ دانمارک | ۳ بازی | ۳ امتیاز  (صعود)

۳٫ فنلاند | ۳ بازی | ۳ امتیاز (نامشخص)

۴٫ روسیه | ۳ بازی | ۳ امتیاز (نامشخص)

گروه C:

۱٫ هالند | ۳ بازی | ۹ امتیاز کامل (صعود)

۲٫ اتریش | ۳ بازی | ۶ امتیاز  (صعود)

۳٫ اوکراین | ۳ بازی | ۳ امتیاز (نامشخص)

۴٫ مقدونیه شمالی | ۳ بازی | ۰ امتیاز (حذف)

گروه D:

۱٫ انگلستان | ۳ بازی | ۷ امتیاز (صعود)

۲٫ کرواسیا | ۳ بازی | ۴ امتیاز (صعود)

۳٫ جمهوری چک | ۳ بازی | ۴ امتیاز (صعود)

۴٫ اسکاتلند | ۳ بازی | ۱ امتیاز (حذف)

گروه E:

۱٫ سویدن | ۲ بازی | ۴ امتیاز (صعود)

۲٫ اسلواکیا | ۲ بازی | ۳ امتیاز (نامشخص)

۳٫ اسپانیا | ۲ بازی | ۲ امتیاز (نامشخص)

۴٫ پولند | ۲ بازی | ۱ امتیاز (حذف)

گروه F:

۱٫ فرانسه | ۲ بازی | ۴ امتیاز (صعود)

۲٫ آلمان | ۲ بازی | ۳ امتیاز (نامشخص)

۳٫ پرتگال | ۲ بازی | ۳ امتیاز (نامشخص)

۴٫ مجارستان | ۲ بازی | ۰ امتیاز (حذف)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.