• انتشار: ۱۲ عقرب ۱۴۰۰
  • ساعت: ۲۱:۵۰
  • سرویس: ورزشی
  • کدخبر: 67165
پرینت

تیم ملی کریکت افغانستان بازی را به حریف هندی اش واگذار کرد

تیم ملی کریکت افغانستان در چهارمین بازی خود در چارچوب بازی های جام جهانی کریکت ۲۰ آوره مردان امروز چهارشنبه به مصاف تیم با تجربه هند رفت که اما با اختلاف ۶۶ دوش بازی را به حریف واگذار کرد.

تیم ملی کریکت کشورمان در چهارمین بازی خود در چارچوب بازی های جام جهانی کریکت ۲۰ آوره مردان در شهر ابوظبی امروز (چهارشنبه ۱۲ عقرب) به مصاف تیم با تجربه هند رفت که اما با اختلاف ۶۶ دوش بازی را به حریف واگذار کرد.

در این بازی، ابتدا بازیکنان هندی توپ زنی کردند و با ثبت ۲۱۰ دوش هدف ۲۱۱ را برای بازیکنان افغانستان تعیین کردند.

اما تیم ملی کریکت کشور توانست در بیست آور تنها ۱۴۴ دوش انجام دهد و نتیجه را با اختلاف ۶۶ دوش واگذار کرد.

این چهارمین بازی تیم ملی کریکت افغانستان در چارچوب مسابقات جام جهانی کریکت ۲۰ آوره مردان بود. در بازی اول ملی پوشان کریکت افغانستان به مصاف اسکاتلند رفتند و توانستند با اختلاف سنگین ۱۳۰ دوش این تیم اروپایی را شکست دهند.

اما بازی دوم روز جمعه هفته گذشته (۷ عقرب) مقابل تیم قدرتمند پاکستان بود که با اختلاف بسیار کم بازی را به پاکستانی ها واگذار کردند.

در بازی سوم، افغانستان به مصاف تیم نامیبیا رفت که توانست این تیم را با اختلاف سنگین ۶۲ امتیاز شکست دهد.  

بدین ترتیب تیم ملی کریکت کشورمان در چهار بازی با دو باخت و دو پیروزی و کسب چهار امتیاز، در گروه دوم در رده دوم قرار دارد و برای راه یابی به مرحله نیمه نهایی نیاز به برد تیم قدرتمند نیوزلند دارد.

این بازی روز یکشنبه هفته آینده در شهر ابوظبی برگزار می گردد.

لازم به ذکر است که تیم کریکت هند که امروز برنده میدان با افغانستان بود، در بازی اول خود به مصاف نیوزلند رفت که با شکست سنگینی مواجه شد.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.