• انتشار: ۱۶ میزان ۱۳۹۴
  • ساعت: ۲۰:۲۲
  • سرویس: ورزشی
  • کدخبر: 3313
پرینت

تیم ملی فوتبال کشور نتیجه بازی را به سنگاپور واگذار کرد

تیم ملی فوتبال کشور امروز در چهارمین دیدار خود از مرحله مقدماتی راهیابی به رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ با نتیجه یک بر صفر به سنگاپور باخت.

در این بازی که از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه امروز پنجشنبه ۸ اکتبر به وقت محلی در استادیوم مرکز ورزشی سنگاپور در منطقه کلانگ آغاز شد، تیم ملی کشور با ترکیب نسبتا جدیدی به میدان رفت.

در بازی امروز اویس عزیزی برای اولین بار درون دروازه قرار گرفت و جلال‌الدین شریعت‌یار، ضمیر داودی، مصطفی حدید، حسن امین، فیصل شایسته، اباسین علی‌خیل، زبیر امیری، مصطفی زازی، خیبر امانی و نورالله امیری به میدان رفتند.

هدایت تیم را در این دیدار اسلاوان اسکلیزیچ از کشور بوسنی در دست داشت.

دو تیم در پایان نیمه اول با نتیجه مساوی بدون گل به رختکن رفتند اما در نیمه دوم این تیم سنگاپور بود که به رغم حملات بازیکنان کشور توانست روی یک ضد حمله به گل دست یابد.

تک گل تیم فوتبال سنگاپور را محمد خیرالامر در دقیقه هشتاد بازی به ثمر رساند.

تیم ملی کشورمان از سه بازی قبلی خود در گروه E این دور از رقابت‌ها، یک برد در برابر کامبودیا و دو باخت در برابر سوریه و جاپان به دست آورده است.

تیم فوتبال سنگاپور پیش از این توانسته تیم کامبودیا را شکست بدهد، با جاپان مساوی کرده و بازی به سوریه را واگذار کرده است.

تیم ملی فوتبال کشور در حال حاضر با یک برد و سه باخت از چهار بازی، پس از تیم‌های سوریه‌، جاپان و سنگاپور در جایگاه چهارم گروه ‌E قرار دارد.

بازی بعدی تیم ملی در روز ۱۲ نوامبر امسال در برابر کامبودیا، آخرین تیم گروه E خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.