• انتشار: ۱۵ سنبله ۱۳۹۶
  • ساعت: ۰۸:۴۶
  • سرویس: ورزشی
  • کدخبر: 24031
پرینت

تیم ملی فوتبال کشور نتیجه بازی را به تیم ملی اردن واگذار کرد

تیم ملی فوتبال افغانستان در دیدار مقدماتی جام ملت های آسیا به مصاف تیم ملی فوتبال اردن رفت که بازی را با نتیجه ۱-۴ واگذار کرد.

در نیمه نخست بازی تیم ملی اردن با ۳ گل افغانستان را مغلوب کرد و این نیمه را با این نتیجه به پایان رساند.

در نیمه دوم بازی هردو تیم حملاتی را روی دروازه های یکدیگر ترتیب دادند که افغانستان موفق شد یک ضربه پنالتی را بگیرد و نخستین گل را به ثمر برساند.

چند دقیقه پس از گل نخست، بازیکنان تیم ملی می توانستند که گل دوم را هم وارد دروازه تیم ملی اردن کنند که با واکنش خوب دروازه بان اردن، نتوانستند گل دوم را وارد دروازه اردن کنند، اما اردن در حین ناباوری در یک ضد حمله سریع گل چهارم خود را به ثمر رساندند که این بازی با همین نتیجه به پایان رسید.

یادآوری می کنیم، که این نخستین بار است که اردن و افغانستان در میدان فوتبال در برابر هم بازی می‌کنند.

افغانستان و اردن در حالی در برابر هم به میدان رفتند که  کاپیتان و سرمربی تیم ملی فوتبال کشور شب گذشته در یک نشست خبری حاضر شدند و از آمادگی افغانستان برای رویارویی با اردن سخن گفته بودند.

تیم ملی فوتبال کشور در گروه سوم رقابت‌های مقدماتی جام ملت‌های آسیا با اردن، ویتنام و کمبودیا هم‌گروه است.

پیش از این بازی در این گروه، اردن با چهار امتیاز صدرنشین بود، کمبودیا با سه امتیاز دوم، ویتنام با دو امتیاز در جایگاه سوم و افغانستان با یک امتیاز در آخر گروه قرارگرفته است.

پیش از این تیم ملی فوتبال افغانستان در دیدار دوستانه نیز برابر عمان با نتیجۀ ۲ بر ۰ تن به شکست داده بود.

با این که حسن امین، کنشکا طاهر و آرش هاتفی در فهرست بازیکنان در این مسابقات بودند، اما به علت نامشخصی از حضور در تیم ملی خودداری کردند. اباسین علی‌خیل، جبار شیرزه، زبیر امیری و خیبر امانی به جای این بازیکنان در ترکیب تیم ملی فوتبال افغانستان اضافه شدند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.