• انتشار: 10 ژوئن 2017
  • ساعت: 16:31
  • سرویس: ورزشی
  • کدخبر: 21487
پرینت

تیم ملی فوتبال کشور به مصاف کمبودیا رفت

تیم ملی فوتبال کشور، از سری مسابقه صعود به جام ملت های آسیا قرار است روز دوشنبه در مقابل کمبودیا/کامبوج صف آرایی کند. تیم ملی امروز به این کشور سفر کرد.

بازی بعدی این تیم در برابر اردن در ماه آگوست سال جاری خواهد بود. قبلا در مرحله مقدماتی صعود به جام ملت‌های آسیا فوتبال افغانستان در رویارویی با تیم ملی ویتنام یک- یک مساوی کرده بود.

یوسف کارگر، مربی تیم ملی فوتبال گفت امیدوار است تیم کشورش بر کامبوج غالب شود و در صورت پیروزی در برابر اردن، شانس راهیابی افغانستان به مسابقات جام ملت‌های آسیا قطعی خواهد شد.

دیدار بعدی افغانستان در راه صعود به جام ملت‌های آسیا در تاریخ ۵ سپتامبر در مقابل اردن برگزار می‌شود. شاگردان فیستر قبل از آغاز این دیدار نیز در تاریخ ۳۰ آگوست به مصاف دیگر تیم حوزه عرب، عمان خواهند رفت.

ملی پوشان افغانستان در چهارمین دیدار که آغاز دور برگشت رقابت‌‎های مرحله گروهی نیز محسوب می‌شود، در تاجیکستان میزبان تیم فوتبال عمان خواهند بود.

بر اساس برنامه، تیم افغانستان پیش از تقابل دوباره با تیم قدرتمند این گروه در تاریخ ۴ اکتبر درشهر دوشنبه به مصاف تیم فوتبال تاجیکستان خواهد رفت. دیدار برگشت با عمان نیز در تاریخ ۹ اکتبر برگزار خواهد شد.

تیم ملی فوتبال افغانستان در ادامه هم به ترتیب در ۱۷ نوامبر مهمان ویتنام و در تاریخ ۲۶ مارچ/مارس ۲۰۱۸ نیز در آخرین دیدار این مسابقات پذیرای تیم فوتبال کامبوج خواهد بود.

گفتنی است که تیم ملی فوتبال کشور در یک بازی دوستانه، هفته گذشته در امارات متحده عربی، تیم مالدیف را ۲ بر ۱ شکست داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.