• انتشار: 7 اکتبر 2015
  • ساعت: 09:06
  • سرویس: ورزشی
  • کدخبر: 3252
پرینت

تیم ملی فوتبال جوانان هند را بُرد اما حذف شد

 تیم ملی فوتبال جوانان افغانستان در آخرین بازی خود در مرحله مقدماتی قهرمانی آسیا در دیداری تشریفاتی مقابل تیم فوتبال جوانان هند به برتری رسید.

این بازی که در استدیوم فیصل الحسین برگزار شده بود تیم جوانان فوتبال کشور با دو گل هند را شکست داد. در این بازی ابتدا بازیکن هندی به اشتباه دروازه تیم شان را باز کرد و رضا الله یاری گل در زمان های باقی مانده دیگر ملی پوشان را به ثمر رساند.

تیم ملی جوانان فوتبال کشور در اولین بازی خود در گروه c  این رقابت ها ۳ بر صفر از امارات شکست خورده بود و در دومین بازی مغلوب فلسطین میزبان این رقابت ها شد.

با توجه به دو شکست قبلی و یک برد در مقابل هند، تیم ملی جوانان با ۳ امتیاز در رده سوم این رقابت ها جای گرفت و از صعود به دور بعدی باز ماند.

لازم به ذکر است که در حساس ترین بازی این گروه تیم فوتبال امارات با برتری ۵ بر۰ مقابل فلسطین صعود خود را به عنوان تیم نخست به مرحله بعدی رقابت ها قطعی کرد.

این بازی ها از سری بازی های مقدماتی جام جهانی و قهرمانی آسیا بود.

در این مسابقات بیش از ۴۰ کشور آسیایی در ۱۰ گروه با یکدیگر دیدار می کنند و در نهایت تیم های نخست هر گروه و بهترین تیم های دوم مجموع ۱۰ گروه راهی مرحله بعدی این رقابتها خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.