• انتشار: 26 می 2021
  • ساعت: 12:06
  • سرویس: ورزشی
  • کدخبر: 58571
پرینت

تیم فوتبال افغانستان در دیداری دوستانه ۳ بر ۲ تیم ملی اندونزی را شکست داد

مسابقه فوتبال دوستانه افغانستان در مقابل اندونیزیا سه شنبه ۳ جوزا ساعت هشت و نیم عصر به وقت محلی در استادیوم باشگاه ایرانیان دوبی برگزار شد و تیم ملی افغانستان با نتیجه ۳ بر ۲ بر اندونزی غلبه کرد.

بازی دوستانه پیش روی جام جهانی فوتبال و مسابقات مقدماتی جام آسیا AFC پشت درهای بسته بدون حضور رسانه‌ها برگزار شد و به دلیل اهمیت مسائل تاکتیکی و فنی به طور زنده از تلویزیون پخش نشد.

در این دیدار حسین زمانی، نورالله امیری و امرالدین شریفی برای تیم ملی فوتبال افغانستان گلزنی کردند.

در این مسابقه ابتدا افغانستان در دقیقه ۷ توسط نورالله امیری به گل رسید.

در واپسین لحظات نیمه نخست در دقیقه ۴۴ افغانستان توسط امرالدین شریفی به گل دوم هم‌ رسید تا پیروز‌‌ نیمه اول باشد.

با شروع نیمه دوم باز هم افغانستان بود که به گل رسید.

این بار نوبت به حسین زمانی ستاره تازه دعوت شده به تیم ملی رسید که در اولین بازی اش با پیراهن افغانستان ، گل سوم شاگردان انوش دستگیر را در این مسابقه به ثمر برساند.

پس از گل زمانی، بازیکنان اندونزی در فاصله شش دقیقه و در دقایق ۶۲ و ۶۸ دو گل را وارد دروازه افغانستان کردند تا اختلاف به یک گل برسد.

اما در ادامه این بازی دیگر توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با نتیجه ۳ بر ۲ به سود شاگردان دستگیر به پایان رسید تا سفید‌ پوشان افغانستان پس از برگزاری چند جلسه تمرینی در هوای گرم‌ امارات و پس از نزدیک به دو سال دوری از رقابت های د‌وستانه و رسمی و همچنین برای حضور هر چه بهتر برای مسابقات رسمی پیش رو، به یک برد روحیه بخش و مثبت از لحاظ تاکتیکی دست پیدا کند.

شاگردان انوش دستگیر در دومین دیدار تدارکاتی – تمرینی در امارات و‌ قبل از سفر به قطر، روز شنبه ۲۹ می به مصاف سنگاپور خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.