• انتشار: 21 ژانویه 2016
  • ساعت: 16:11
  • سرویس: ورزشی
  • کدخبر: 6305
پرینت

تیم افغان کلپ قهرمان لیگ برتر بانوان کابل شد

فدارسیون فوتبال کشور برای بالا بردن سطح کیفی فوتبال بانوان مطابق با تقویم سالانه خود لیگ برتر فوتبال بانوان کابل را دو ماه قبل آغاز کرد که افغان کلپ قهرمان این دوره شد.

زهره مهری مسوول کمیته بانوان فدراسیون فوتبال گفت که در این لیگ هشت تیم برتر کابل حضور داشتند و به مدت دو ماه در قالب دو گروه چهار تیمی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

خانم مهری افزود، در نهایت در پایان مرحله گروهی تیم های افغان کلپ، آریا، سنگر و آینده سازان به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها راه پیدا کردند.

به گفته وی، در مرحله نیمه نهایی این رقابت ها تیم افغان کلپ سنگر را شکست داد و آریا از سد آینده سازان گذشت و در دیدار رده بندی آینده سازان توانست تیم سنگر را شکست دهد و به مقام سوم دست یابد.

در پایان، در دیدار فینال افغان کلپ با تنها گول فروزان تجلی کاپیتان خود یک بر صفر آریا را شکست داد و قهرمان لیگ برتر فوتبال بانوان کابل شد.

گفتنی است که مراسم اختتامیه این لیگ با حضور محترم کرام الدین کریم رئیس فدراسیون فوتبال، محمد یوسف کارگر معاون فنی، محمد طاهر رووفی دایرکتر تخنیک، عبدالصبور ولیزاده رییس فدراسیون فوتبال کابل، فرزانه ناز هنرمند، زهره مهری مسوول کمیته بانوان و اعضای این کمیته و فدراسیون فوتبال به پایان رسید.

گفتنی است در این لیگ؛ تیم افغان کلپ مقام اول، اریا دوم و آینده سازان سوم شدند و مدینه عزیزی از تیم افغان کلپ به عنوان خانم گول و زهره از تیم آریا بعنوان بهترین بازیکن این مسابقات انتخاب شد.

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.