• انتشار: 7 فوریه 2019
  • ساعت: 02:45
  • سرویس: ورزشی
  • کدخبر: 32040
پرینت

تساوی بارسا و رئال در دیدار رفت کوپادل ری

تیم های فوتبال رئال مادرید و بارسلونا در بازی رفت مرحله نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا به نتیجه مساوی یک بر یک رضایت دادند.

به گزارش رها، دیدار رفت تیم های بارسلونا و رئال مادرید در نیمه نهایی کوپا دل ری با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

در این دیدار که در ورزشگاه نیوکمپ برگزار شد، هر دو تیم موقعیت های زیادی برای گلزنی داشتند اما هر یک تنها یک بار موفق به گلزنی شدند و در نهایت بازی با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

رئالی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقیقه ۴، اولین موقعیت جدی این تیم با شوت تونی کروس از پشت محوطه جریمه بارسا ایجاد شد اما تراشتگن توپ را برگشت داد.

تنها دو دقیقه بعد، رئال از برتری اش استفاده کرد و به گل رسید. حرکت خوب وینیسیوس از سمت چپ و ارسال او، روی تیر دوم به بنزما رسید و او هم با یک پاس عرضی، لوکاس واسکز را صاحب موقعیت کرد. ضربه هوشمندانه واسکز از مقابل لنگله، تبدیل به گل اول بازی شد.

بعد از این گل بارسایی ها پیش کشیدند و چیزی نمانده بود که خیلی زود به گل تساوی برسند اما فشار حملات بارسا به دو ضربه آزاد در اطراف محوطه جریمه رئال منجر شد اما هیچ یک از آنها نتوانست خطر ویژه ای روی دروازه حریف ایجاد کند.

در ادامه بازی متعادل شد و البته این رئالی ها بودند که روی حملات سریع شان، صاحب دو موقعیت خطرناک شدند اما هر دو بار بی دقتی وینیسیوس، فرصت زدن گل دوم را از کهکشانی ها گرفت.

در دقیقه ۲۰، بارسا می توانست به گل تساوی برسد اما مالکوم در موقعیتی تک به تک، توپ را به دستان ناواس کوبید؛ هرچند داور هم به اشتباه این موقعیت را آفساید اعلام کرد.

حملات دو تیم ادامه داشت و در دقیقه ۲۷، بارسا در سمت چپ محوطه جریمه رئال صاحب یک ضربه آزاد شد و چیزی نمانده بود که پیکه با یک ضربه سر، دروازه را باز کند اما توپ بعد از برخورد به مدافع حریف، از بالای دروازه به بیرون رفت. چهار بعد، روی موقعیتی مشابه، دروازه تا آستانه باز شدن پیش رفت اما ضربه سر راکیتیچ به تیر دروازه برخورد کرد.

رئالی ها بلافاصه روی ضدحمله، روی دروازه بارسا خطرساز شدند اما پاس وینیسیوس از عرض محوطه جریمه عبور کرد و بنزما نتوانست از این موقعیت استفاده کند.

در دقیقه ۳۵، بارسا بار دیگر تا آستانه زدن گل تساوی پیش رفت اما شوت خطرناک لوئیس سوارز را ناواس با یک واکنش تماشایی به بیرون فرستاد.

بازی هجومی دو تیم در دقایق پایانی هم ادامه داشت اما موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نشد و در نهایت نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

اما با شروع نیمه دوم این بارسایی ها بودند که برای رسیدن به گل مساوی تلاش می کردند که در دقیقه ۵۸: فرار زیبای ژوردی آلبا با خروج ناواس همراه شد، سپس سوارز شوتزنی کرد که توپ به تیرک خورد و در ادامه از سمتی دیگر مالکوم به توپ رسید و دروازه رئال را باز کرد.

در ادامه تلاش های دو تیم به نتیجه نرسید و بازی با تساوی ۱-۱ پایان یافت تا تکلیف تیم برتر به بازی برگشت در برنابئو مشخص شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.