امنیت و جرایم

ترکیه رئیس افغان یک باند قاچاق مواد مخدر را به افغانستان دیپورت می کند

روزنامه جمهوریت ترکیه به نقل از مقام های پولیس ترکیه نوشته است که پولیس مبارزه با مواد مخدر این کشور قرار است «سنجر احمدی» رئیس یک باند قاچاق مواد مخدر را از استانبول به افغانستان دیپورت کند.

براساس گزارش روزنامه جمهوریت ترکیه؛ سنجر احمدی پیش از این در دها جرم در آلمان دست داشته که در سال ۲۰۱۷ توسط مقام های آلمان دیپورت می گردد.

اما سنجر احمدی پس از دیپورت از آلمان خود را دوباره به ترکیه رساند و پس از آنکه در یک فایل تصویری در شبکه های اجتماعی ظاهر شد، پولیس ترکیه توانست محل اختفای او را پیدا کند.

سنجر احمدی که خود را رئیس یک باند قاچاق مواد مخدر به نام «کارتل شیرها» می نامد روز جمعه ۱۶ میزان در یک عملیات پولیس ترکیه بازداشت شد.

پولیس ترکیه گفته است که این عملیات در شهر «باغچه لی اولر» که سنجر احمدی به همراه چهار تن دیگر از اعضای این باند قاچاق مواد مخدر که در یک هوتل در این شهر اقامت داشتند، صورت گرفت.

سنجر احمدی به همراه دیگر اعضای این باند توسط پولیس ترکیه از شهر باغچه لی اولر به شهر استانبول انتقال یافته و پس از تحویل به مقام های اداره مهاجرت ترکیه، هم اکنون منتظر طی مراحل اداری برای دیپورتشان به افغانستان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا