• انتشار: 23 ژانویه 2016
  • ساعت: 12:42
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 6333
پرینت
حزب کار و توسعه:

تروریستان از قلم خبرنگاران ترسیده اند

حزب کار و توسعه حمله تروریستی به کارمندان شبکه تلویزیونی طلوع را بزدلانه خواند و افزود که تروریستان از قلم و کمره خبرنگاران ترسیده اند.

عنایت الله حفیظ، رئیس اجرایی حزب کار و توسعه امروز شنبه در یک نشست خبری گفت که تروریستان دیگر توانایی مقابله با رسانه ها را ندارند و احساس ترس خود را با حمله انتحاری نشان می دهند.

آقای حفیظ اضافه کرد، خبرنگاران توانسته اند با قلم و کمره خود روی سیاه تروریستان را به جهانیان نشان دهند و جهانیان نیز چهره پلید آنان را شناخته اند.

حزب کار و توسعه ضمن حمایت از آزادی بیان و رسانه ها و محکوم کردن این جنایت گفت که این عمل تروریستان نشان می دهد که خبرنگاران پیروز میدان شده اند.

این حزب با صدور قطعنامه ای گفت که سران حکومت در برخورد با طالبان غفلت کرده اند و با دو رویی، جان مردم و نیروهای امنیتی را هر روز می گیرند.

در قطعنامه ی حزب کار و توسعه امده است که برادران ناراضی و مخالفان سیاسی خواندن تروریستان و آزادی آنان نوعی لابی گری و همکاری با تروریستان و نوعی ایفای نقش ستون پنجم دشمن است.

حزب کار و توسعه از نهادهای مدنی، حقوق بشری داخلی و خارجی خواست که نسبت به بد شدن وضعیت امنیتی و تشدید هراس افکنی؛ بر بی کفایتی و بی تفاوتی سران حکومت وحدت ملی حساس تر باشند.

شکریه سیرت، معاون حزب کار و توسعه می گوید که بی کفایتی مقام های حکومتی باعث شده است که تروریستان چندین کمربند امنیتی را عبور و در مرکز شهر خود را منفجر کنند.

غروب روز چهارشنبه یک فرد انتحاری، بر موتر حامل کارمندان شبکه طلوع حمله کرد و جان هفت تن را گرفت و بیش از ۲۰ تن دیگر را زخمی کرد.

گروه تروریستی طالبان مسئولیت این حمله را بر عهده گرفت اما ریاست عمومی امنیت ملی هشت تن از اعضای گروه تروریستی حقانی را به گمان همکاری در شرق کابل دستگیر کرده است.

 

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.

  1. […] منبع خبر […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *