بین المللسیاست

ترامپ: بایدن قبل از مناظره باید تست مواد مخدر بدهد

رئیس‌جمهور امریکا خواستار انجام تست مواد مخدر برای جو بایدن پیش از برگزاری مناظره‌های انتخاباتی انتخابات ریاست‌جمهوری امریکا شد.

به نقل از هیل، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور امریکا خواستار انجام تست مواد مخدر از جو بایدن، رقیب دموکراتش در انتخابات ریاست جمهوری آتی، پیش از برگزاری مناظره‌های انتخاباتی شد.

این مناظره‌ها قرار است از ماه میزان آغاز شوند و بعضا تاثیری مهم بر سرنوشت انتخابات دارند.

ترامپ در گفتگو با نشریه واشنگتن اگزمینر گفت متوجه شده که عملکرد جو بایدن، رقیبش در انتخابات ۲۰۲۰، در آخرین مناظره رقابت‌های مقدماتی حزب دموکرات در برابر سناتور برنی سندرز به‌یکباره بهبود یافته است.

ترامپ اظهار داشت: هیچ‌کس فکر نمی‌کرد که او (بایدن) برنده شود. چرا که عملکرد او در مناظره‌ها بسیار بد بود. بهترین عملکرد بایدن در برابر برنی بود. ما می‌خواهیم تقاضای تست استفاده از مواد مخدر بدهیم. این به‌خاطر آن نبود که او در آن مناظره مثل «وینستون چرچیل» بود، آن مناظره معمولی و کسل‌کننده بود. هیچ اتفاق جالبی در آن نیفتاد.

او افزود: نمی‌دانم چطور ممکن است که این‌قدر در مناظره‌ها بی‌کفایت باشی و بعد یک‌دفعه در برابر برنی عملکرد خوبی داشته باشی. نظر من این است که اگر به عقب برگردید و آن مناظره‌ها را ببینید متوجه می‌شوید که او خیلی بد بود. او حتی فصاحت هم نداشت. اما در برابر برنی، فصیح بود. ما می‌خواهیم تقاضای تست مواد مخدر بدهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا