• انتشار: 3 اکتبر 2020
  • ساعت: 11:52
  • سرویس: بین الملل
  • کدخبر: 49252
پرینت

ترامپ، کرونا گرفت

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا روز جمعه تنها چند ساعت پس از تائید ابتلایش به ویروس جدید کرونا در بیمارستانی نظامی در حومه واشنگتن بستری شد.

رئیس جمهوری ایالات متحده در عین حال با انتشار یک پیام ویدئویی تاکید کرد حالش «خوب» است. او در این پیام کوتاه گفت: «مایلم از همه به خاطر حمایت خارق العاده شان تشکر کنم. فکر کنم که حالم خیلی خوب است اما می خواهیم مطمئن شویم که همه چیز خوب پیش می رود.»

چهل و پنجمین رئیس جمهوری آمریکا دقایقی پس از انتشار این پیام ویدئویی در حالی که ماسک به صورت زده بود با عبور از حیاط کاخ سفید سوار بالگردی شد که او را به بیمارستان والتر رید در حومه واشنگتن منتقل کرد.

دونالد ترامپ، ۷۴ ساله، جمعه شب از این داخل این بیمارستان نیز در صفحه توئیتر خود نوشت: «فکر کنم حالم خوب است! از همه ممنونم! با عشق!»

کیلی مک انینی، سخنگوی کاخ سفید گفته است رئیس جمهوری آمریکا چند روز آینده را در بیمارستان سپری خواهد کرد. به گفته وی انتقال دونالد ترامپ به بیمارستان به توصیه کارشناسان پزشکی و براساس «رعایت کامل جوانب احتیاطی» صورت گرفته است.

سخنگوی کاخ سفید افزود دونالد ترامپ وظایف خودش را از بیمارستان والتر رید که دفتر کار ویژه ای برای رئیس جمهوری آمریکا در داخل آن در نظر گرفته شده است انجام خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.