• انتشار: ۱۹ عقرب ۱۴۰۰
  • ساعت: ۱۴:۲۲
  • سرویس: فرهنگی هنری
  • کدخبر: 67645
پرینت

«تام هاردی» و «چنینگ تیتوم» در فیلمی با موضوع خروج از افغانستان بازی می کنند

«تام هاردی» و «چنینگ تیتوم» دو بازیگر مشهور سینمای هالیوود در فیلمی راجع به نحوه خروج سربازان آمریکایی از افغانستان بازی می کنند.

کمپانی فیلمسازی «یونیورسال» قرار است فیلمی از نحوه خروج سربازان و عملیات تخلیه شهروندان آمریکایی و همکاران افغان آنها از افغانستان بسازد، که دو بازیگر مطرح سینمای هالیوود یعنی «تام هاردی» و «چنینگ تیتوم» در آن نقش آفرینی می کنند.

این فیلم را قرار است «جورج نولفی» کارگردانی کند؛ هنوز اسمی برای این فیلم انتخاب نشده است.

جورح نولفی نویسندگی فیلم های مشهوری چون «اولتیماتوم بورن» و «دوازده یار اوشن» را در کارنامه کاری خود دارد.

براساس گفته های کمپانی یونیورسال، در این فیلم سه کهنه سرباز نیروی ویژه آمریکا به افغانستان باز می گردند تا همگام با دیگر سربازان به خانواده های متحدین و دیگر افراد باقی مانده در افغانستان برای خروج از کشور کمک کنند.

تام هاردی یکی از بازیگران مشهور و توانمند سینمای آمریکا است که بازی در فیلم هایی چون «ونوم ۱ و ۲»، «تلقین» و «شوالیه تاریکی بر می خیزد» را در کارنامه خود دارد.

«چنینگ تیتوم» نیز از بازیگران مطرح سینمای آمریکا است که اغلب در فیلم های اکشن و جنگی ظاهر شده است.

از جمله فیلم هایی که او در آن نقش آفرینی کرده می توان به فیلم های «جی آی جو» و «سقوط کاخ سفید» اشاره کرد.  

سقوط دولت افغانستان و به دنبال آن هرج و مرج گسترده در میدان هوایی کابل و نحوه خروج شهروندان خارجی و همکاران افغان آنها از میدان هوایی کابل تا مدت ها سر خط خبرهای رسانه های تمامی کشورهای دنیا بود.

بسیاری ها رویدادهای میدان هوایی کابل را در آن روزها به فیلم های سینمایی اکشن و جنگی دنیا تشبیه می کردند، با این تفاوت که میدان هوایی کابل صحنه فیلم نبود، بلکه واقعیت آن روزهای افغانستان بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.