• انتشار: 21 نوامبر 2018
  • ساعت: 20:27
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 30616
پرینت
در سفر جنرال اسکات میلر به غزنی مطرح شد

تأکید ناتو بر تداوم حمایت‌های هوایی و زمینی از نیروهای امنیتی در ولایت غزنی

جنرال اسکات میلر، فرمانده نیروهای حمایت قاطع که برای بررسی وضعیت امنیتی غزنی به این شهر سفرکرده با وحید الله کلیمزی، والی غزنی دیدار و بر تداوم حمایت هوایی و زمینی ناتو از نیروهای امنیتی تأکید کرده است.

به گزارش رها، جنرال اسکات میلر؛ فرمانده عمومی قوای ناتو و حمایت قاطع در افغانستان که امروز طی سفر یکروزه به غزنی رفته است با والی و مسئولان ارگانهای امنیتی این ولایت دیدار و گفتگو کرد.
مسئولان امنیتی غزنی از ادامه حمایت هوایی و زمینی ناتو از نیروهای امنیتی در ولایت غزنی خبر داده‌اند.
دفتر مطبوعاتی فرماندهی پلیس ولایت غزنی امروز چهارشنبه(۳۰ عقرب) در یک اعلامیه گفته است، در نشست فرمانده نیروهای حمایت قاطع ناتو و مسئولان محلی و نظامی ولایت غزنی، روی مشکلات امنیتی در این ولایت گفتگو شده است.
در این نشست، جنرال اسکات میلر به مسئولان محلی ولایت غزنی وعده داد که به حمایت‌های هوایی و زمینی ناتو از نیروهای امنیتی و دفاعی غزنی در مقابل تروریستان، و پشتیبانی از این نیروها در اجرای عملیات‌های ضد تروریستی، ادامه خواهند داد.
جنرال میلر از رسیدگی به نیازمندیهای نیروهای امنیتی، افزایش حمایت شان و تمرکز نیروهای شان به غزنی اطمینان داد.
وی افزود : « ما در کنار مردم افغانستان در برابر تروریستان مبارزه میکنیم و در راستای حمایت نیروهای امنیتی افغان متعهد هستیم.»
جنرال میلر از ایستادگی و مقابله مؤثر نیروهای امنیتی در برابر گروهای تروریستی در غزنی نیز قدردانی کرد که به گفته وی با امکانات اندک حملات گسترده آنان را دفع و خنثی ساختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.