• انتشار: 4 اکتبر 2017
  • ساعت: 11:12
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 24865
پرینت

بیش از ۸۰ تروریست در نقاط مختلف کشور کشته شدند

وزارت دفاع ملی اعلام کرده است که در نتیجه چندین رشته عملیات مشترک تهاجمی، در نقاط مختلف کشور، ۸۱ تروریست به هلاکت رسیدند.

اعلامیه ای که این وزارت روز چهارشنبه ۱۲ میزان منتشر کرده، گفته شده است که در این عملیات، ۱۹ تروریست زخمی و ۴ تن دیگر دستگیر شده اند.

عملیات در ولایت های ننگرهار، لغمان، کاپیسا، پکتیا، میدان وردک، لوگر، کندهار، ارزگان، فراه، بادغیس، غور، جوزجان، فاریاب، کندز، بلخ، بدخشان و هلمند راه اندازی شده است.

در نتیجه این عملیات، علاوه بر کشته و زخمی شدن تروریستان، مقداری اسلحه، مهمات دشمن و مرکزهای تمویل تروریستان تخریب شده است.

وزارت دفاع می گوید که در ولسوالی گیرو ولایت غزنی، ۳ باب کارخانه ماین سازی تخریب و در ولسوالی میوند ولایت هلمند مقداری اسلحه و مهمات از بین برده شده است.

همچنان در ولسوالی سیاه‌گرد ولایت پروان ۲ عرداه موتر مملو از مواد انفجاریه کشف و خنثی شد و در مرکز ولایت زابل یک عراده موتر سایکل به دست آمده است.

وزارت دفاع می گوید که طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۴ عملیات تصفیوی پلان شده و ۱۴عملیات خاص در ۱۹ ولایت کشور راه اندازی شده و نیروی هوائی ۱۴۴ پرواز هوائی به حمایت نیروی اردوی ملی اجرا نموده و  ۲۰ ضربه به لانه های دشمن وارد کرده است .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.