• انتشار: 14 سپتامبر 2017
  • ساعت: 11:53
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 24238
پرینت

بیش از ۶۰ تروریست در نقاط مختلف کشور به هلاکت رسیدند

وزارت دفاع ملی اعلام کرده است که در نتیجه چندین رشته عملیات قوای مسلح در ولایت های مختلف کشور ۶۱ تروریست به شمول ۲ تن داعشی کشته ، ۵۰ تن زخمی و ۴ تن دیگر دستگیر شدند.

خبرنامه ای که این وزارت امروز پنجشنبه ۲۳ سنبله منتشر کرده گفته شده است که در نتیجه حمله هوایی در ولسوالی گرشک ولایت هلمند ۱۶ تروریست کشته شدند. در این حمله، دو موتر تروریستان نیز از بین برده شده است.

به نقل از خبرنامه، در ولسوالی های قیصار و پشتونکوت ولایت فاریاب ۲۵  تن دهشت افگن کشته، ۳۸ تن  زخمی، ۲۰ عراده موتر سایکل و مقدار سلاح و مهمات دشمن از بین برده شد.

همچنین در ولسوالی های ده یک ، اندر و واغظ ولایت غزنی ۱۲ تن دهشت افگن هلاک ، ۹ تن زخمی ، یک عراده موتر و یک عراده موتر سایکل دشمن از بین برده شده است .

همچنان در این عملیات در ولسوالی اچین ولایت ننگرهار ۲ تن داعشی کشته، در ولسوالی محمد آغه ولایت لوگر ۲ تن دهشت افگن کشته و ۴ تن دستگیر و در ولسوالی ادرسکن ولایت هرات ۴ تن دهشت افگن کشته، ۳ تن زخمی ، ۶ عراده موتر سایکل و مقدار سلاح و مهمات دشمن از بین برده شده است .

عملیات در ولایت های ننگرهار، کاپیسا، پکتیا، غزنی، لوگر، کندهار، زابل، ارزگان، هرات، بادغیس، بلخ، فاریاب و هلمند راه اندازی شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.