• انتشار: 26 دسامبر 2020
  • ساعت: 12:57
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 52474
پرینت

به دلیل برف سنگین مسیرهای غور-هرات و غور-کابل مسدود شد

بر اثر برف باری های شدید در ولایت غور، مسیر‌های غور‌-‌هرات وغور- کابل مسدود گردیده وپرسونل کاری ریاست فوایدعامه آن ولایت آماده اند تا با مساعد شدن وضعیت هوا پاک‌ کاری را آغاز و مسیر راه‌ها را بروی ترافیک باز نمایند.

وزارت فواعد عامه در خبرنامه‌ای امروز (شنبه،۶ جدی) اعلام کرد مسیر‌های غورـ هرات و غور‌ـ‌‌‌‌کابل به دلیل برف‌باری‌های شدید مسدود است.

خبرنامه می‌افزاید که از اثر برف باری های شدید در ولایت غور، مسیر‌های غور‌-‌هرات وغور- کابل مسدود گردیده وپرسونل کاری ریاست فوایدعامه آن ولایت آماده اند تا با مساعد شدن وضعیت هوا پاک‌ کاری را آغاز و مسیر راه‌ها را بروی ترافیک باز نمایند.

گفته می‌شود در دو طرف شاهراه سالنگ برفباری ادامه داشته در شمال به ۲۲cm و در جنوب به ۲۳cm رسیده است. به استثنای وسایط تریلری سایر وسایط با زنجیر رفت وآمد می کنند.

از سویی‌هم محمد اشرف حق شناس، معاون سخنگوی وزارت فواید عامه شب گذشته به رسانه گفته بود تیم فواید عامهٔ غور به همکاری شرکت قراردادی مربوط در مسیر شاهراه غور -هرات با تلاش فراوان توانستند راه را باز کنند.

همچنان شماری از مسافران به شمول زنان و کودکان، به دلیل برف‌باری‌های شدید در این مسیر گیر‌مانده‌ و خواستار کمک شده ‌بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.