• انتشار: 4 می 2017
  • ساعت: 17:41
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 20602
پرینت

بزرگترین امتحان کاریابی فردا در کابل برگزار می شود

کمیسیون اصلاحات اداری و خدمات ملکی فردا جمعه امتحان حدود ۱۷ هزار متقاضی کار در اداره شناسنامه های الکترونیکی را برگزار می کند.

این کمیسیون از تمام واجدین شرایط امتحان رقابتی جمعی که ثبت و شامل سیستم بیومتریک شده‎اند، از طریق وزارت تحصیلات عالی امتحان رقابتی جمعی اخذ می کند.

امتحان تحریری برای ۴۹۲ بست کارکنان پروژی برنامه ملی توزیع تذکره الکترونیکی به تاریخ ۱۵ (پانزدهم ) ثور روز جمعه بصورت جمعی اخذ میگردد.

این امتحان با حضور وزیر تحصیلات عالی، سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی و رئیس کمیسیون اصلاحات اداری و خدمات ملکی برگزار و نماینده های جامعه مدنی (گروه کاری مشترک جامعه مدنی)، شبکه زنان افغان و رسانه ها نظارت می کنند.

کمیسیون اصلاحات اداری و خدمات گفته است که درصورتی که کاندیدان بعد از امتحان عمومی، با وجود اخذ نمره بالا، سایر شرایط استخدام به شمول معیاد تجربه کاری در بست های اعلان شده را تکمیل نتوانند منحیث کاندید نهائی استخدام نمی شود.

گفتنی است که امتحان بصورت چهار جوابه و انتخابی بوده شامل ۱۶۰ سوال در بخش های مدیریتی، مهارت های کمپیوتر، قوانین، معلومات عمومی و لسان انگلیسی میباشد.

حدود دو ماه پیش کمیسیون اصلاحات اداری وخدمات ملکی ۴۹۲ کارمند در ۸ بست اداره شناسنامه های الکترونیکی را به اعلان گذاشت که بیش از ۲۵ هزار تن درخواست دادند.

از بین ۲۵۴۸۰ تن، کمیسیون ۱۷ هزار تن آنان را برای امتحان تقریری فرا خواند.

 

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.

  1. خداداد نظری در تاریخ 27 آگوست 2017:

    در هر بخشی حوالی نفس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.