اجتماعی

برای ۳۰ خانواده‌ نیازمند «مکتب ضمیر مادر» در کندز مواد غذایی توزیع شد

مسئولان یک نهاد خیریه در مرکز ولایت کندز می گویند که در ادامه کمک هایشان برای ۳۰ فامیل نیازمند از دانش آموزان «مکتب ضمیر مادر» مواد غذایی توزیع کردند.

ذبیح الله مجیدی مسئول مرکز خیریه اجتماعی و ارتباط رسانه ای کندز می گوید که برای ۳۰ فامیل بی بضاعت در این ولایت مواد غذایی کمک کرده اند.

آقای مجیدی افزود که این کمک ها شامل ۳ قلم مواد غذایی (آرد، برنج و روغن) بود که از سوی مرکز خیریه اجتماعی کندز به خانواده های مستحق شاگردان «مکتب ضمیر مادر» توزیع شد.

مکتب ضمیر مادر صدها دانش آموز که خانواده های آنان فقیر و در جریان جنگ ها از اعضای خانواده شان جان باخته اند را آموزش می دهد.

این مکتب از سالها پیش به اینسو در هماهنگی با مرکز خیریه اجتماعی و رسانه ای کندز توسط شماری از بانوان خارجی وهمچنین افغان های مقیم خارج حمایت مالی می شوند.

گفتنی است که خانواده های این دانش آموزان، ماهانه کمک های غذایی و غیرغذایی نیز از سوی این مرکز خیریه دریافت می کنند.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. دید گاه همشه باید طبق احکام باید باشه انسان یا ما در کل مختاریت ما کجا مخوایم . همان جا خانه ما انسانیت مرز وبوم ندارد . کمک های بشری شامل سیاسیت ها در منطقه شده نمتواند !!! ملت غیور ومجاهد درت دیده ما همشه به ملت ارج میگذارند وماهم سپاس می‌کنیم در حالیکه دنیا در حال یک تغیرات بزرگ روینما گردیده یعنی بحال ملت ما می اندشهند برایشان نیایش مخوایم دنیا امانت بشریت هم یک خانواده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا