• انتشار: 14 نوامبر 2018
  • ساعت: 15:11
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 30480
پرینت
جنرال یفتلی رئیس ستاد اردوی ملی

با قوت کامل وارد غز نی شده ایم و برنامه های لازم را برای مقابله با دشمن داریم

مقامات بلند پایه نظامی و امنیتی از وزارت دفاع و داخله وارد غزنی شده و با مقامات این ولایت در باره مقابله با تحرکات و تهدیدات دشمن بحث و گفتکو نمودند.

به گزارش رها، دگر جنرال محمد شریف یفتلی رئیس ستاد اردوی ملی، جنرال محمد سالم احساس معاون اول معین ار شد امور امنیتی وزارت داخله و جنرال عباد الله عباد معین ولایتی ریاست عمومی امنیت ملی کشور امروز وارد غزنی شدند .
گفته میشود هدف از این سفر بررسی وضعیت امنیتی وراه اندازی اقدامات لازم برای تأمین امنیت در این ولایت می باشد.
در نشست امنیتی ای که با حضورهیأت کابل و مسئولان محلی در این ولایت دایر شد وحید الله کلیمزی والی غزنی در مورد وضعیت جاری امنیتی در سرتاسر این ولایت و ولسوالی های مالستان و جاغوری معلومات ارائه کرد.
وی از مبارزات قهرمانانه نیروهای امنیتی در برابر دشمنان ، ستایش کرد و از مسئولان خواهان رسید گی جدی به نیاز مندی های نظامیان گردید.
در اخیر هیأت مذکور اطمینان داد که اقدامات جدی در بر ابر تهدیدات امنیتی و تأمین امنیت در غز نی اجرا خواهد شد .
یفتلی افزود که با قوت کامل وارد غز نی شده ایم و برنامه های لازم برای دفع تهدیدهای دشمن و بر قراری امنیت دراز مدت در غز نی داریم.
این در حالی است که علی رغم وعده های مکرر مقامات بلند پایه دولتی و امنیتی هنوزو نیروها اعزامی به منطقه وارد جنگ با دشمن نشده اند و با تعلل در مقابله با دشمن نظاره گر پیشروی دشمن و آوارگی مردم هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.