• انتشار: 26 آگوست 2019
  • ساعت: 15:11
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 37110
پرینت

با درخشش گریزمن، بارسلونا ۵ بر ۲ رئال بتیس را درهم کوبید

در ادامه مسابقات فوتبال باشگاه های اسپانیا(لالیگا) شب گذشته بارسلونا توانست با درخشش گریزمن بازیکن فرانسوی خود ۵ بر ۲ رئال بتیس را شکست دهد.

آنتوان گریزمان در نخستین بازی‌اش در نوکمپ با پیراهن بارسلونا توانست دبل کند و یک پاس گل دهد. در نهایت آبی‌اناری‌ها با نتیجه ۵ بر ۲ رئال بتیس را شکست دادند و اولین پیروزی‌شان را در لالیگا به ثبت رساندند. مهاجم فرانسوی پس از بازی گفت: پس از شکست برابر اتلتیک بیلبائو می‌دانستیم که باید برای این بازی سخت تمرین و تلاش کنیم. گل تیم حریف ما را بیدار کرد و توانستیم یک بازی خوب را به نمایش بگذاریم. موقعیت‌های گل زیادی داشتیم. امیدوارم همیشه اینچنین باشد.

گریزمان درباره شکست مقابل بیلبائو اظهار کرد: نسبت به آن بازی خیلی بهتر شدیم. باید در همین مسیر پیش برویم و برای آن تمام هفته‌ها تلاش خواهیم کرد.

مهاجم بارسلونا درمورد بازیکنان آسیب دیده گفت: زمانی که بازیکن کلیدی در تیم مصدوم می‌شود یک گام رو به جلو است و در این بازی نشان داده شد. من نمی‌توانم همه کارها را انجام دهم. ما یک تیم هستیم و این گل‌ها به لطف هم تیمی‌هایم به دست آمدند. درست است که برخی از بازیکنان آسیب دیده هستند اما جایگزین‌های آنها خوب جواب دادند.

بازیکن فرانسوی در رابطه با گل دومش اظهار کرد: لیونل مسی را در تمرینات دیدم و تلاش کردم از او تقلید کنم.

گریزمان پس از گل دوم شادی خاصی کرد. او گفت: نحوه خوشحالی لبرون جیمز را دوست دارم و سعی کردم از آن تقلید کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.