اجتماعی

با حذف فیزیکی هرگز کم نمی شویم! میلیون ها علیرضای دیگر هنوز زنده اند

رئیس خبرگزاری رها شهادت آقای علیرضا احمدی را که در حمله تروریستی روز گذشته پنج شنبه ۴ سنبله در میدان هوایی کابل به شهادت رسید به خانواده و بازماندگان ایشان تسلیت گفت و برای آن شهید راه عدالت خواهی و آزادی، بهشت برین آرزو نمود.

آقای مرتضی احمدزاده در این پیام تسلیت تاکید کرده است دشمنان افغانستان، دشمنان انسانیت و دژخیمان سیاه دل بدانند که با کشتن ما هرگز نمی توانند فریاد عدالت خواهی، آزادی خواهی و امید ما به آینده روشن و سرشار از صلح را خاموش کنند.

متن کامل پیام رئیس خبرگزاری رها به مناسبت شهادت خبرنگار جوان، شجاع و متعهد به ارزش های دینی و ملی علیرضا احمدی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

خانواده بزرگ رسانه ای افغانستان و خانواده محترم احمدی!

 با کمال تاسف و تاثر با خبر شدم جناب آقای علیرضا احمدی و برادر ارجمند ایشان جناب آقای مجتبی احمدی در حادثه تروریستی و خونبار روز گذشته در میدان هوایی کابل به شهادت رسیده اند.

بدینوسیله شهادت این خبرنگار جوان، شجاع، متعهد و پرتلاش و برادر ایشان را خدمت شما تسلیت و تعزیت عرض کرده برای آن شهدای عزیز از خداوند بزرگ بهشت برین استدعا دارم.

بدون شک حادثه تروریستی پنج شنبه ۴ سنبله در میدان هوایی کابل یک بار دیگر نشان داد که دشمنان قسم خورده افغانستان، اسلام عزیز و مسلمانان با هم برادر و برابر این سرزمین هنوز دست از سیاست کثیف حذف فیزیکی و ایجاد ترس و وحشت عمومی برای پیش برد اهداف شوم خود برنداشته اند.

این دشمنان اما باید بدانند که ما با کشتن کم نمی شویم و صدای عدالت خواهی و آزادی خواهی ما هرگز خاموش نمی شود.

خبرنگار جوان و شجاع و متعهد به ارزش های والای انسانی و اسلامی همچون علیرضا احمدی که عمری در سنگر افغانستان علیه تروریزم و تندروی با گزارشات و قلم خود روشنگری کرد و جهاد نمود، بدون شک یک داشته ارزشمند و نیروی انسانی متعهد برای افغانستان و مردمش به حساب می آمد و اینک که ایشان دیگر در بین ما نیست خلأ یک روشنگر و مبلغ رسانه ای ارزشمند در جامعه رسانه ای ما به شدت احساس می شود.

دشمنان اما باید بدانند که با رفتن علیرضا احمدی صدها که نه بلکه هزاران علیرضا احمدی دیگر هنوز زنده اند که نگذارند اهداف والای این شهید عزیز گرد فراموشی به خود بگیرد.

شنیدن خبر شهادت علیرضا و برادر گرامی اش مجتبی و نیز تحمل مصیبت وارده کار سختی ست و قد بلندکردن از این مصیبت بزرگ به زمان نیاز دارد!

برنامه ریزان این رویداد وحشتناک بدانند که از قضاوت درست تاریخ و افکار عمومی مردم در ادوار پیشرو و نیز لعن و نفرین آنها در امان نخواهند بود و دست انتقام گیر روزگار انتقام خون جوانان این سرزمین را از آنها خواهد گرفت.

امروز اگرچه زخم های بیست و چندساله تروریزم و تندروی و تعصب و قدرت طلبی پیکر رنجور افغانستان را رنجور تر و مردم مظلومش را آسیب پذیرتر کرده است اما یادمان نمی رود که ما فرزندان هندوکش و بابا هستیم و پیش هر کسی سر خم نمی کنیم و نیز یادمان نمی رود که چه زمانی قوی تر از گذشته به میدان بیاییم!

مرتضی احمدزاده

رئیس خبرگزاری رها

۵ سنبله ۱۴۰۰ هجری شمسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا