• انتشار: 6 آگوست 2020
  • ساعت: 10:57
  • سرویس: بین الملل
  • کدخبر: 46672
پرینت
پیش بینی جالب پروفوسور مشهور به پیش بینی های درست انتخاباتی

بایدن، ترامپ را شکست می دهد

یک پروفوسور که از سال ۱۹۸۴ میلادی تاکنون تمام پیش بینی هایش در مورد انتخابات درست از آب درآمده در مورد انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ ایالات متحده امریکا گفته است جو بایدن، ترامپ را شکست می دهد.

در حالیکه نزدیک به سه ماه به برگزاری  انتخابات ریاست جمهوری امریکا مانده و دونالد ترامپ همانند رقیبش جو بایدن برای پیروزی در این انتخابات از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

یکی از برگ های برنده ترامپ در انتخابات پیشرو  خروج نیروهای امریکایی از افغانستان است، وعده ای که ترامپ در کاروزارهای انتخاباتی گذشته اش به شهروندان امریکا داده بود.

در بحبوحه رقابت های انتخاباتی ترامپ و بایدن، پیش بینی یک استاد دانشگاه در مورد انتخابات ریاست جمهوری امریکا در سال ۲۰۲۰ میلادی می تواند جالب باشد.

به نقل از «سی بی اس نیوز» یک پروفوسور که از سال ۱۹۸۴ تاکنون تمام پیش بینی هایش در مورد انتخابات درست از آب درآمده در مورد انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ ایالات متحده امریکا گفته است جو بایدن، ترامپ را شکست می دهد.

آلن لیختمن، استاد امریکایی دانشگاه، برای پیش بینی برنده انتخابات ریاست جمهوری آینده امریکا از یک سیستم دارای سیزده کلید که ساخته خود اوست استفاده می کند. در سال ۲۰۱۶، لیختمن یکی از معدود کسانی بود که گفته بود ترامپ رئیس جمهور آینده است و همچنین پیش بینی کرده بود که ترامپ استیضاح می گردد. اکنون پس از چهار سال از آن اظهارات، پروفوسور لیختمن پیروزی بایدن در انتخابات ماه نوامبر را پیش بینی می کند.

وی در دیدئویی که روز گذشته از او در مورد انتخابات  در نیویورک تایمز منتشر شده می گوید:«کلید ها پیش بینی می کنند که ترامپ کاخ سفید را می بازد.»

لیختمن اما آن را یک رقابت نزدیک دانسته می گوید برخی فاکتورهای نامعمول می تواند نتیجه را تغییر دهد. سیزده کلید موجود در سیستم پیشگویی لیختمن شامل «وظایف کاری، شاخصه های اقتصادی کوتاه و بلند مدت، ناآرامی های اجتماعی و محبوبیت شخصی کاندیداها» می باشد.  

براساس پیش بینی سیستم لیختمن، هفت کلید از سیزده کلید به نفع بایدن و شش کلید به سود ترامپ است واین خود یک احتمال نه خیلی کلان برای نامزد دموکرات ها برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آینده امریکا به حساب می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.