• انتشار: 30 آگوست 2015
  • ساعت: 00:28
  • سرویس: ورزشی
  • کدخبر: 2068
پرینت

بازی میان تیم‌های فوتبال میوند اتلان و طوفان هریرود با تساوی ۲-۲ پایان یافت

در چهارچوب رقابت های فصل چهارم لیگ برتر فوتبال کشور، دو تیم “میوند اتلان” و “طوفان هریرود” به مصاف هم رفتند که این نتیجه با تساوی ۲-۲ پایان یافت.

در این دیدار، سیدباقر میر سالمی و مصطفی افشار گل های سرخ پوشان تیم میوند اتلان را به ثمر رساندند، در حالیکه رفیع الله بارکزی و بشیر احمد آزادانی دو امتیاز طوفان هریرود را گرفتند.

گل های نیمه اول این بازی در دقایق نهم و بیستم بازی به ثمر رسید، و دو تیم با نتیجه مساوی به استراحت گاه رفتند تا آمادگی برای نیمه دوم دیدار بگیرند.

گل های نیمه دوم هم در دقایق ۵۴ و ۷۸ توسط دو تیم به ثمر رسید و سبب شد تا شاگردان عثمان تاشی اوف، سرمربی میوند اتلان و شاگردان غیرت علی میراحمدف، سرمربی تیم طوفان هریرود این دیدار را با تساوی ۲-۲ به پایان برسانند.

معین حامدی مربی طوفان هریرود و عیسی زاهدی مربی تیم میوند اتلان پس از پایان بازی، اظهار داشتند که سطح کیفی مسابقات و تیم ها بالا رفته است و چهره های تازه ای وارد فوتبال کشور شده اند که این سبب رشد و توسعه فوتبال در کشور می شود.

لازم به ذکر است که چهارمین فصل از لیگ برتر فوتبال کشور هر هفته با برگزاری سه دیدار پیگیری می شود، که به همین منظور، روز چهارشنبه هفته جاری بازیکنان تیم های “بازهای اسپین غر” و “موج های آمو” به مصاف هم می روند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.