• انتشار: 2 اکتبر 2015
  • ساعت: 19:26
  • سرویس: ورزشی
  • کدخبر: 3109
پرینت

بازهای اسپین غر قهرمان چهارمین دوره لیگ برتر فوتبال افغانستان شد

در بازی نهایی لیگ برتر افغانستان تیم “بازهای اسپین غر/اسپین غر بازان” موفق شد با پیروزی مقابل شاهین آسمایی به مقام قهرمانی چهارمین دوره لیگ برتر فوتبال افغانستان دست یابد.

امروز (جمعه) در بازی نهایی لیگ برتر فوتبال کشور و در استادیوم فوتبال افغانستان، اسپین غربازان نماینده منطقه شرق کشور در ضربات پنالتی و با نتیجه ۴ بر ۳ موفق شد به عنوان قهرمانی دست یابد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

تیم اسپین غر بازان برای اولین بار به فینال این مسابقات راه یافته بود، و در ادامه تیم میوند اتلان را در دو بازی رفت و برگشت شکست داد و به دیدار نهایی راه یافت.

لازم به ذکر است که این بازی با استقبال گسترده هواداران فوتبال کشور برگزار شد، و تعدادی از تماشاگران این مسابقه را بانوانی تشکیل می داد که امروز برای دیدن این مسابقه به ورزشگاه آمده بودند.

گفتنی است که این بازی تحت تدابیر شدید امنیتی در استادیوم فوتبال کشور در کابل برگزار شد.

همچنین بسیاری ها برای تماشای این بازی، تیکت این دیدار را با قیمت های چندبرابر خرید کرده بودند. و عده بسیار نیز که از ولایات به کابل آمده بودند از نبود تیکت شکایت داشتند.

گفتنی است مسابقات لیگ برتر فوتبال افغانستان برای چهارمین سال پیاپی برگزار می شود، که شاهین آسمایی قهرمان دو دوره قبل این مسابقات بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.