• انتشار: 3 جولای 2021
  • ساعت: 17:27
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 60129
پرینت

بازدید رئیس جمهور غنی از بخش های مختلف قوماندانی عمومی قوای هوایی

رئیس جمهور محمد اشرف غنی قبل از ظهر امروز به قوماندانی عمومی قوای هوایی کشور رفت و از بخش های مختلف قوماندانی متذکره از جمله ورکشاپ های ترمیماتی طیاره ها و هلیکوپترها، محل سوق و ادارۀ حملات هوایی، تنظیم پروازهای ترانسپورتی، طیاره ها و هلیکوپترها، دیدن کرد.

قوماندان عمومی قوماندانی قوای هوایی و قوماندانان لوای ۷۷۷ هوایی ضمن صحبت در مورد وضعیت فعلی قوای هوایی، مشکلات و پیشنهادات شان را با رئیس جمهور شریک ساختند.

امرالله صالح معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اولویت حکومت در بخش حفظ و مراقبت طیاره ها و آموزش مسلکی پیلوتان، گفت روی تجهیز و تقویت قوای هوایی سرمایه گذاری بیشتر صورت می گیرد.

رئیس جمهور و سرقوماندان اعلی قوای مسلح کشور پس از استماع معلومات و پیشنهادات آنان، از نیروهای امنیتی و دفاعی به ویژه از قوای هوایی، تلاش ها و مبارزات آنان تشکر کرده، گفت به سلسله رسیدگی به خانواده های شهدای نیروهای امنیتی و دفاعی کشور به خانواده های مستحق باقیمانده شهدای متذکره، خانه و یا اپارتمان توزیع خواهد شد.

همچنان منسوبین قوای هوایی از آمادگی کامل و تجهیزات کافی قوایی هوایی به منظور انجام عملیات شبانه روزی جهت هدف قراردادن دشمنان وطن، به رئیس جمهور و ملت افغانستان اطمینان دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.