• انتشار: 29 اکتبر 2020
  • ساعت: 12:52
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 50171
پرینت
لیگ قهرمانان اروپا

بارسلونا ۲ بر ۰ صفر یونتوس را شکست داد

در ادامه مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان اروپا شب گذشته یونتوس در برابر بارسلونا با نتیجه ۲ بر ۰ مغلوب شد و پیرلو سرمربی یونتوس نبود رونالدو را در این باخت تاثیرگذار دانست.

سرمربی یوونتوس پس از شکست ۲ بر صفر تیمش برابر بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا گفت رونالدو بازیکن مهمی است و نبود وی روی بازی تاثیر داشت.

یوونتوس چهارشنبه شب در لیگ قهرمانان اروپا با دو گل مغلوب بارسلونا شد. آندره آ پیرلو در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی حاضر شد و در مورد بازی، تاکتیک یوونتوس، غیبت بازیکنان بیانکونری مطالبی را عنوان کرد.

مربی جوان بانوی پیر در خصوص در اختیار نداشتن بازیکنان مهم تیمش گفت:«نبود رونالدو روی بازی تاثیر داشت. او بازیکن خیلی مهمی برای ما است و در صورت حضورش ما قدرتمند تر می شویم و بهتر بازی می کنیم. امیدوارم هر چه زودتر بهبود یابد. من امیدوارم که به زودی بازیکنان بیشتری در اختیار داشته باشم، زیرا در حال حاضر گزینه های زیادی ندارم و بازیکنانی که در ترکیب ابتدایی قرار می گیرند، در نهایت مجبور می شوند تقریبا ۹۰ دقیقه و دو بار در هفته بازی کنند.»

پیرلو در ادامه در مورد شکست برابر بارسلونا گفت:«می‌دانستیم مقابل تیمی که فوتبال خوبی بازی می کند و به بازی در این سطح عادت کرده ، کار سختی در پیش خواهیم داشت، در حالی که تیم ما هنوز جا برای پیشرفت دارد. در نهایت معتقدم که این بازی برای رشد و پیشرفت ما در آینده مفید خواهد بود.»

زمانی که از پیرلو پرسیده شد آیا یوونتوس کنونی از مشکل کمبود کیفیت در خط هافبک به خصوص در مقایسه با یوونتوسِ دوران بازیگری پیرلو رنج می برد پاسخ داد:«تیم های فوتبال دوره هایی دارند. ما بازیکنانی با تجارب بین المللی فروان در اختیار داشتیم. اکنون تیم ما را بازیکنان عمدتا جوان تشکیل می دهند و زمان می برد تا به سطح مورد نظر برسانیم شان. بازیکنان ما سعی کردند که کار هایی در زمین انجام دهند، اما باید پیشرفت داشته باشیم تا بتوانیم با بارسلونا در یک سطح بازی کنیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.