اجتماعی

سه نوزاد در دقایق آغازین سال جدید میلادی در خوست به دنیا آمدند

پرسنل شفاخانه ولادی در ولایت خوست می گویند ده نوزاد با فاصله ده دقیقه از یکدیگر در صبح شنبه هفته جاری در این ولایت به دنیا آمده اند.

یک نوزاد پسر و دو نوزاد دختر در بازه زمانی ۰۰:۴۰ و ۰۰:۵۰ دقیقه صبح در این شفاخانه به دنیا آمدند و از نظر جسمی سالم هستند.

اولین نوزاد متولد شده در اولین دقایق سال نو میلادی در خوست یک دختر بود که در ساعت ۱۲:۴۰ دقیقه صبح به دنیا آمد و ۳٫۱ کیلوگرم وزن داشت.

مادر این نوزاد دختر از منطقه سباری ولایت خوست است که همراه مادر شوهر و برادر شوهر خود برای رسیدن به شفاخانه برای تولد فرزند خود یک و نیم ساعت در راه بود. این نوزاد دومین فرزند این خانم می باشد.  

دومین نوزاد متولد شده در اولین دقایق سال نو میلادی یک پسر است که در ساعت ۱۲:۴۵ دقیقه صبح به دنیا آمد و ۳٫۶ کیلوگرم وزن دارد. مادر نوزاد ز منطقه غورباز ولایت خوست است که برای رسیدن به شفاخانه چهل دقیقه در راه بود. این کودک سومین فرزند این خانم می باشد.

سومین نوزاد به دنیا آمده در دقایق آغازین سال نو میلادی یک دختر است که در ساعت ۱۲:۵۰ دقیقه صبح به دنیا آمد و ۳٫۱ کیلوگرم وزن دارد. مادر این نوزاد نیز از منطقه غورباز ولایت خوست است و این نوزاد چهارمین فرزند وی می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا